Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

December 1.jén voltam együtt a barátommal, azelőtt még soha. Ő vette el a szüzességem, védekeztünk is.

Novemberben valamiért nem jött meg a menstruációm, annyira nem törődtem vele. Most december 15-én megjött, viszonylag normális volt ... semmi különöst nem vettem észre.

Ma csináltam egy tesztet, biztos ami biztos ... és nagyon nagyon nagyon halványan megjelent egy második csík is de talán nincs is ott ... tényleg nagyon halvány.

Viszont nagyon megvagyok ijedve, egyszerűen remegek ... 17 éves vagyok, nekem még nincs szükségem kisbabára!

Hétfőn első utam a patikába vezet, veszek meg vagy 5 tesztet csináljam meg őket sorba (boldog karácsonyom lesz :-s )

A leírtak alapján lehetek terhes?! mi a véleményetek?



2013. dec. 21. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy védekeztetek? Tudsz mutatni képet a tesztről?
2013. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ha 15-én megjött és rendes volt (normális mennyiségű PIROS vér) akkor kicsi az esélye, ha viszont halvány második csíkocska volt a teszten (akármilyen halvány is) akkor sanszos, hogy mégis terhes vagy.

Mindenképp csinálj reggeli elsőből újra teszteket! Drukkolok, hogy ne legyen baba....

2013. dec. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Óvszerrel és raádásul nem is élvezett el a barátom. Épp ezért egyszerűen nem értem, hogy mi lehet. Próbáltam csinálni képet a tesztről, de gyenge a telefonom kamerája és csak egy csík látható rajta. Holnap találkozom a barátommal, aki lefenyképezi és csattolni fogom. Leghamarabb hetfőn fogok hozzájútni új teszthez, amit kedd reggel akarok megcsinálni!
2013. dec. 21. 20:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát előváladéktól is lehetsz terhes, de óvszer+el sem élvezett, nem valószínű szerintem, de csinálj tesztet, azért benne van a pakliban.
2013. dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azok alapján amit leírtál nagyon csodálkoznék, ha terhes lennél.
2013. dec. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!