Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Enyhén magas prolaktin szintre...

Enyhén magas prolaktin szintre a baratcserje kapszula jó vagy a méhpempő? Vékony ez miatt a méhnyálkahártyám és ezen szeretnék változtatni.

Figyelt kérdés

2014. jan. 6. 00:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi :) hát igen,elsőre a természetes módszereket próbálom keresni,mert annyira nem kóros az eltérés.Az orvos szerint tökéletesek az eredményeim.Az előző volt 570,akkor azt mondta,hogy határértéken van.De gyógyszerre nincs szükség.Csak egyszerre a kettőt nem akarom,egyszerre csak egyet.

A barátcserje vagy a méhpempő segíti a méhnyálkahártya vastagodását?

2014. jan. 7. 00:00
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
De ez elég kóros, az, hogy a labor hatáértéke mi tök mindegy. 40nál nem szabadna többnek lennie.
2014. jan. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Akik az értékeken vitatkoznak, elfelejtik, hogy más hormonértékek normálisak a ciklus első felében, és mások a végén!
2014. jan. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Általában 500alatt normális. Viszont a 3.ciklusnap helyett nekem a 7.ciklusnapon volt. Így szerintem a 3.napon alacsonyabb lehetett.


Az orvos nem gondolja,hogy gyógyszer kellene erre.Maximálisan megbízom benne.Nem is vagyok gyógyszer párti. (Csak egy sima fájdalomcsillapítónak mennyi mellékhatása van?)elmúlik a fejfájás,de jön más.Mivel nem nagy az eltérés,így maradnék a természetes dolgoknál.


Köszönöm az eddigi válaszokat

2014. jan. 8. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!