Van itt olyan akinek sokat kellett várnia a babára, de végül sikerült? Hogyan tette túl magát a sikertelen hónapokon?

Figyelt kérdés
Jó lenne sikertörténetekről olvasni, mert nekem már megint megjött! :S
2014. jan. 9. 16:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ez egy igazi sikertörténet, bár hálát adok érte, hogy nem velem esett meg. Terhességem elején jártam, olyan 14 hetes lehettem. Ultrahangra várakoztam éppen, mikor mellém ült egy másik pocakos csaj. Beszélgetnu kezdtünk, kérdeztem, hány hetes. Azt válaszolta, hogy 3 napja adott életet egy teljesen egészséges kisfiúnak. Ahogy folyt tovább a beszélgetés, elmesélte, milyen nehézségek árán fogant meg a pici. Képzeld el, hogy 16 évig vártak rá!!! Túl voltak több kivizsgáláson, lombikon stb. Sehogy nem jött össze, pedig több orvos is igazolta, hogy egészségesek. Végül csináltatott egy teljes kaparást és azután nem sokkal megfogant a kisfiú természetes úton. Persze, ő sem tudja, hogy ez esetleg a kaparás miatt volt-e, de már nem is érdekelte,; annyira boldog volt. A lényege ennek a sztorinak az, hogy a csaj soha nem adta fel és minden hónapban szorgalmasan csinálta a teszteket. Végül anya lehetett.Remélem Neked hamarabb összejön. Hinni kell a csodákban! Legyél kitartó!
2014. jan. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szia! 5 évet vártunk rá! Semmi egészségügyi problémánk nem volt. Nagyon nehéz volt. Aztán egyszer csak, mikor már szinte lemondtunk róla és mással is elkezdtünk foglalkozni, akkor egyszer csak nem jött meg :-) most 25 hetes vagyok. Mióta próbálkoztok?
2014. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Lányomnál 4 baba ment el.

Majd teljes átfogó kivizsgálás következett.

Pajzsmirigy alulműködést és lisztérzékenységet találtak nála. Fél évi teljes diéta után megfogant a fiú unokám.

Most már 4 éves és van már egy 1 éves is.

2014. jan. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Olyan jó ezeket olvasni,köszönöm, hogy írtatok. Igazán hinni szeretném, hogy minden rendben lesz velünk is és hamarosan összejön a kisbaba.

Nem olyan régen próbálkozunk még "csak" 6 hónapja, de nagyon nehezen viselem a dolgot. A környezetemben mindenki hipphopp teherbe esik. Úgy, hogy nem is akarják vagy csak úgy összejön. Én meg nagyon akarom és olyan lelkis is vagyok, hogy szerintem ez a baj. Voltam dokinál, vettek vért, de még nincs eredmény. Én meg alig bírom kivárni, hogy jók- e a hormonjaim. Na meg egyre rövidebbek a ciklusaim és ezért is parázok. :S Nagyon szeretném lazábban felfogni a dolgot, de valahogy nem megy.

Kedves második szívből gratulálok a babához!

2014. jan. 9. 17:03
 5/16 anonim válasza:
Nem szeretnék "vészmadár" lenni, de mielőtt magadba keresnéd a probléma okát, azért alkalomadtán egy spermavizsgálat is célszerű lenne, mivel ez kettőtökön áll vagy bukik! (Nálunk pl. ez okozta az évekig való sikertelenséget, sajnos!)
2014. jan. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Mi 2 évig vártunk a babára, minden kivizsgálás megvolt. (hormon, peteérés követés uh-n, átjárhatósági, férjemnek spermavizsgálat) Szabályos ciklusokkal, havi peteéréssel és jó vér-hormonképpel még se jött. Aztán most szeptemberben megfogant a babánk, most vagyok 18. hetes. Ja igen, és abban a hónapban mikor összejött se csináltunk semmit másként.

Tudom baromi nehéz, és kívánom hogy ennyit ne kelljen várnotok. Keseredj el , sírj ha jól esik, ezt úgyis csak az érti aki átment rajta. De ne feledd: Anya leszel Te is!!!!

2014. jan. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
6 év után két vetélés mindkettő a 8.hetben, mi is egészségesek voltunk még se akart jönni! Ott tartottam mikor meg jött a mensim hogy sirva fakadtam hónapról honapra
2014. jan. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szia, mi 1 évet vártunk a kislányunkra, de elötte 2 szer elvetéltem (8 héten és 9 héten ) , most próbálkozunk a második babával 3 hónapja eddig még sikertelenül ...
2014. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok valamiért elküldte pedig nem fejeztem be! Szoval már teljes depresszió, siras, rengeteg terhességi teszt aztán eldöntöttem hogy nekem ebben a hónapban sikerülni fog miutan megneztem egy videot az a címe hogy "a titok" kissé elgondolkodtatot aztán vettem terhes vitamint figyeltem a peteérésemet egy virtuális naptaron, bele éltem magam simogattam a hasam beszéltem hozzá, kb 10 tesztet csinaltam utolsot a nemvárt napján és halvány második csík megjelent hat valami hihetetlen öröm és félelem lett úrrá rajtam végül még 6 terhességi tesztet csinsltam mire elhittem hogy sikerült 12hetes 2napos kismama vagyok és minden a legnagyobb rendben! Kívánom tiszta szívből mielőbb sikerüljön nektek is,sok erőt, kitartás! :-)
2014. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Igazán együtt tudok veletek örülni kedves kismamik. Gratulálok nektek!

El akarom, hinni, hogy nekem is össze fog jönni ezért is írtam ide. Akartam olvasni arról, hogy összejön másoknak is akik egykor úgy aggódtak mint most én. Így talán könnyebb lesz! Igazán remélem.

Amúgy csináltunk itthoni spermatesztet, ami jó eredményt mutatott, szóval bízunk benne, hogy jó az teszt. Voltam ultrahangon és teljes vérképen. Az ultrahang szerint minden rendben, se ciszta se semmi más elváltozást nem látott a doki. Viszont amíg meg nem jön a hormonvizsgálat eredménye addig nagyon fogok izgulni. És igen sírok ha kell mert érzem, hogy jobb. Köszönöm, hogy írtatok! A történeteitekből fogok erőt meríteni az új hónaphoz!!!

2014. jan. 9. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!