Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ha még csak az egyik petefészk...

Ha még csak az egyik petefészkem pco-s akkor ha tartom becsülettel a 3-as kezelést, akkor még meg menthetem a másik petefészkem?

Figyelt kérdés
A pcos-re utaló hormon eredményeim elméletileg rendben vannak, gondolok itt a tesztoszterora és az LH/FSH arányra. Van még esélyem, hogy a másik petefészkem ne cisztásodjon be?

2014. jan. 10. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
inzulin terhelésed volt? anélkül nem lehet diganosztizálni. Általában inzulin rezisztencia okozza, az hogy csak az egyik petefészked olyna nem jelent semmit, ha rendben vannak a hormonok (föleg az inzulin)az sem gond ha mindkét petefészked olyan. A legtöbb nönek sosem mulnak el a policisták, van akinek jönnek mennek a policiszták. Hol vannak hol nincsenek.
2014. jan. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ja bocs az kimaradt belőle, hogy természetesen ir-es vagyok és ezért is kell tartanom a diétát.
2014. jan. 10. 09:43
 3/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem mindkét petefészkem körbe volt rakva policisztákkal, és középsúlyos IR-em volt. És emellett még számtalan más eü probléma. A 3-as kezelés megkezdése utáni 6. hónapban spontán megfogant a kislányom, és eltűntek a policiszták. A 24. héten a terheléses cukrom is kiváló lett, bár ilyenkor inzulint nem néznek a terhesség miatt.

Ma 31 hetes a pocaklakó.


Sok sikert kívánok!

2014. jan. 10. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!