Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » FONTOS, ha a felső értékekhez...

FONTOS, ha a felső értékekhez közeliek a laboreredményeim, az jó vagy nem?

Figyelt kérdés

vagy ha a normál tartomanyon belül van,hiába közel van a felső értékhez,de még normális?

Már több mint egy éve próbálozunk a babával,mindhiába,most egy csomó vérviysgálatot rendeltek el,egyelőre a cukor és kálcium lett kész:


Vércukorszint éhgyomorra: 94.4 mg/dl (60-99 kozt normalis)

Ionos kalcium: 4,3 mg/dl (3,82-4.82 normalis)

Szerumos kalcium: 9,97 mg/dl (8,6-10 normalis)

Szerumos proteinek: 7.4g/dl (6,6-8,7 normalis)


Mind ehgyomorra volt csinalva.



2014. jan. 13. 11:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Fura, hogy ilyen mértékegységben van megadva, jellemzően nem ebben szokták, hanem mmol/l-ben. Eszerint 5,8-ig jó az éhgyomri cukor, de 5 felett azért már nem az igazi. Sajnos nem tudom mennyi az átváltás a kettő között, de mivel eléggé határérték közeli, azt mondanám, hogy nem annyira nyerő. Érdemes lenne egy cukorterhelést csinálni és az inzulint és a cukrot is nézni. Az éhgyomri eredményből sanszos, hogy van vmi kezdődő cukor probléma, ami akadályozhatja a teherbeesést.
2014. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt nem írtam, hogy a cukor mértékegységére gondoltam. A többit nem tudom miért nézték.
2014. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!