Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Papp professzornál (ÁEK) volt...

Papp professzornál (ÁEK) volt vkinek térképbiopsziája? Megosztanátok a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Új biopszia kell és a Kaáliból hozzá irányítottak.
2014. jan. 14. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább dr. Kopa Zsolt, SOTE. Papp prof.-ról nem sok jót hallottam-olvastam, már ami a hozzáállását illeti.
2014. jan. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Lehet kicsit konkrétabban? Férjemnek hétfőre lett időpontja hozzá. Persze az még nem azt jelenti, hogy ő kell, hogy műtse.
2014. jan. 16. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha rákeresel bárhol neten, akár itt is, sok vélemény van róla. Mondjuk én nem várom el egy dokitól az üngyöm-püntyögő stílust, a lényeg hogy értse a dolgát, de Papp prof.-ról elég sok negatív vélemény kering neten. Annyi biztos, szakmailag, hogy az egyik legismertebb andrológus az országban, viszont már elég idős. Kopa dr. modernebb módszerekkel dolgozik, már amennyire ezt laikusként meg tudom ítélni.

Az első biopsziát ki csinálta?

2014. jan. 17. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ez a gond, hogy rákerestem, de én semmit nem találtam róla.


Az első biopsziát a Cirisben csinálták, azóta bezárt. Fizetősbe már nem tudunk menni sajnos.

2014. jan. 17. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!