FER 14 szedők vigyázat, tudtad, hogy ha nagyon rossz sperma eredménynél fordítva is elsülhet a dolog?

Figyelt kérdés
Én megrendeltem a férjemnek kb. 1 hónapig szedte, és bizony az andrológus (Dr. K. Zs.) lebeszélt bennünket róla, mondván vigyázni kell vele, mert ha ilyen alacsony a spermaszám, akkor fordítva is elsülhet a dolog és akár 0-ra redukálódhat a spermaszám. Így azonnal elhagytuk. Tehát önállóan ne döntsünk!!!
2014. jan. 17. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi is hozzá jártunk, és lebeszélt MINDEN vitaminról!!!!!!!!!!!!!!

Még multivitamint sem szedhetett a férjem!

Tömte antibiotikummal...

Most lombikozunk, most én tömöm tiszta ginzenggel, C vitaminnal, E vitaminnal, nem is tudom... Meglátjuk. Vagy nagyon megszívjuk, vagy nekem lesz igazam...

Jó orvos, mert rájött olyan dologra amire más nem, viszont tartok tőle hogy már csak a pénz, a pénz... Mi a KOC-ba jártunk.

Nem tudom. Én azt javaslom, menjetek el meddőségibe (Kaáli), mert bár döbbenet, de ott elsőre kértek olyan vizsgálatokat (sperm.ból), amiket ő nem. Pedig az hittem mindent vizsgált.

Persze hatalmas szaktekintály, ezt nem vitatom. De a Kaáliban a sperm. vizsgálatnak olyan eredménye volt, hogy nem is értette a biológus hogy miért aggódunk. Mesze felülmúlta a régieket. Pedig egy évig jártunk oda. És mindíg rossz volt az eredménye! I.

2014. jan. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálunk 0 volt a spermaszám 2biopszia sikeressen megvolt.És mióta szedjük a fer14-et azóta 2,5millio lett a 0-ból.
2014. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szintén nagyon rossz eredménnyel kezdtünk, gyakorlatilag csak lassan mozgó spermium volt abból a kevésből is (10%), gyors egyáltalán nem. 3 hónapnyi FER14 után a szám többszöröse lett, 50% mozog (fele gyorsan), ami hatalmas eredmény! Józan paraszti logikával csak vitaminok és nyomelemek vannak benne, miért okozna spermaszám csökkenést?
2014. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!