Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Herevisszér műtét után mikor...

Herevisszér műtét után mikor jött össze a baba? A műtét előtti spermakép milyen volt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 9. 20:00
 1/4 anonim válasza:
Szia!Nekunk elso baba elso honapban fogant ra ket evre nem akart jonni a kisteso.vartunk fel evet, beleadtunk apait anyait,de nem jott.nem hagyott nyugodni a dolog es elmentem vizsgalatokra es hormonilag rendben voltam.ferjem is elment andrologushoz es kiderult,hogy nagyon rossz a spermakepe.
2013. szept. 10. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Bocsi. Elozo vagyok.Szoval.87% egyaltalan nem mozgott, 13% alig elt.hat szomoruak voltunk nagyon.megbeszeltuk a dokival,hogy mielobb mutse meg.marciusban ez meg is tortent iden.kozben szedett egy rahedli vitamint ez eleg draga volt havi szinten es dietazott, sok zold tea, sport,uszas, futas, semmi szauna.itthon gatya nelkul volt.csak torolkozo volt rajta.semmi cigi,semmi rovid ital.heti ket uveg barna sor es egy pohar voros bor belefert.mindenfele magvakat ragcsalt.:-)majus kozepen tehes lettem.:-)februarban derult ki a baj es majusban terhes lettem.ez 3 honap.:-)ha erdekel a doki neve,aki mutotte es hol mutotte privatban szivesen

megadom.elnezest az ekezetek es egyeb helyesirasi hibak miatt.

Amugy mar a meddosegibe keszultunk,hogy segitsenek rajtunk,mert egyaltalan nem volt biztos,hogy helyre jon.elotte egy nappal mondtam le, mert vereredmeny alapjan varandos lettem. :-)kitartast, fela fejjel.

2013. szept. 10. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk is ez a helyzet, 1 baby van, a második nem akar érkezni. Okt. 8-án megyünk tanácsért dr. Kopa Zsolthoz, here visszér miatt, hogy kell-e műtét. Egészséges lett a baba? Csak azért, mert azt hallottam, érdemes több időt kivárni a műtét után. De gratulálok és olyan jó ezt hallani, hogy van remény!!!!

2013. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi ma voltunk vissza a műtét utáni 3hónapos kontrollon.Javult az eredmény,több lett 20-30millióval a szám és a mozgékonyság is javult(nálunk főleg azzal volt a baj).Már normozoospermia került a papírjàra a férjemnek.Igaz azt mondta a doki,hogy még csak "halvànyan" írja rà,de mindenképp jó irànyba mozdultunk el.:-)Vitamint nem szedett,mert a doki azt mondta,hogy maga a műtét sokat fog javítani.Most ìrt csak fel vitamint,hogy mostmàr lehet turbózni. Ha kell valami infó,írj nyugodtan,még frissek az élmények!:-)
2013. szept. 29. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!