Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Magánorvosnál kb. mennyibe...

Magánorvosnál kb. mennyibe kerül a meddőségi kivizsgálás, esetleges inszemináció, stb? Eddig túlvagyunk a spermavizsgálaton, ill a 3. clostys hónapon - eddig a klinikára jártam, de gondolkozok, azon, hogy magán úton folytassam.

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy összesen, hány konzultáció, ill. hogy pl. egy peteérés figyelésnél (úgy tudom 2 naponta uh-oznak hozzá), minden alkalommal kell fizetni, amikor nézik? Aki végig csinálta, mennyi lett a vége?
2014. jan. 20. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok válaszolni, de megkérdezhetem, hogy miért választasz? Mi decemberben kezdtünk a Klinikán, ezért érdekel minden információ
2014. jan. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Még csak gondolkozok rajta, megnyugtató lenne,hogy van saját orvosom, de szerintem sajnos anyagilag nem tudom megoldani, mert ott nemcsak a konzultációkért kéne fizetni, hanem még pluszba a vizsgálatokért is.

Ezért érdeklődtem. Eddig amúgy nekem jó tapasztalataim vannak, jövő hónapban kell visszamennem, ha most sem sikerül.


Te is Debrecenbe jársz, kinél voltál?

2014. jan. 20. 11:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi Budapestre járunk.


Igen tök jó lenne a saját orvos, mert itt hiába nagyon profik, sok a beteg, futószalag az egész és nem igazán tudok kérdezni...


Viszont szerintem nekünk sem férne bele minden magánban, bármilyen jó lenne is. A férjem spermavizsgálata lesz magánban február közepén.

2014. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Miért nem mész tb által finanszirozott meddöségi központba. Ott saját orvosod van minden kezelést vizsgálatot ö dönt el és csak a gyógyszerekért kell fizetni.
2014. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Sziasztok!!

Én a Budai Meddőségibe járok a János Kórházba, és nagyon megvagyok velük elégedve, kedvesek, alaposak, az orvosok nagy tudásúak, csak ajánlani tudom őket!!Nekem egy komplex teljes kivizsgálás meglett 3 hónap alatt, úgy hogy a páromat is ott vizsgáltattuk.

2014. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem magándoki: inszem : 50.000 Ft, minden egyes vizsgálat 5000 Ft, gyógyszer kb.10.000 Ft.. kb. 70.000 Ft / hónap..
2014. jan. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is a János kórházban kezdtem, de nekem állandóan halogatták. Mindig kitaláltak valamilyen fertőzést, mint kiderült aztán nem is volt semmi bajom. Magánorvosnál folytattam, két hónapon belül megvolt mindenem, igaz kemény pénzekbe kerül. Végül mit választottál?
2014. szept. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Végül a Klinikán csináltuk végig, semmi rosszat nem mondhatok, meg voltam elégedve velük. 1 inszeminációm volt, abban a hónapban nem, viszont a sok hormonnak köszönhetően a kövektező hónapban sikerült. 10 hetes terhes vagyok :))
2014. szept. 28. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!