Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Németországba élünk tapasztala...

Németországba élünk tapasztalatunk még nincs sajnos e téren férjemmel szeretnénk kisbabát, de sajnos nekem volt egy műtétem e végett sajna spontán terhességem nem lehet, csak lombik úton. Mire számithatunk itt?

Figyelt kérdés

üdvözlök mindenkit...

Németországba élünk tapasztalatunk még nincs sajnos e téren még sajnos már van egy idöpontom de csak egy hónap múlva,addig meg izgulok,hogy itt kint mi is lesz...mit tanácsol majd az orvos. valaki tudna segiteni nekem nagyon megköszönném.férjemmel szeretnénk kisbabát,de sajnos nekem volt egy műtétem és kivették az eggyik oldalt a petefészkemet és a petevezetékemet a másik oldalt megmaradt a petefészkem,de ott pedig lecsonkitották a petevezetéket, a méhem egézséges,már 6 éve volt a mütétem,igen az orvosok mondták,hogy spontén terhes nem lehetek és igen nem is lettem sajnos,maradt a beültetés.... sajna. Kiköltöztünk németbe itt még nehezebb lesz,de remélem sikerül...aki itt van kint németbe és hasonlóan van mint én kérem ossza meg tapasztalatát,véleményét,minden infót szívesen várok.

Jelenleg dolgozok és tartok mit mond majd a munkáltató itt,mi a teendő ilyen esetben.

Magyaroszágon sajnos nem volt rá alkalom,de remélem most mint testileg lelkileg fel vagyunk készülve,hogy sikerüljön.


2014. jan. 23. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:

En nem Nemeto-ban vagyok, hanem Ausztriaban, de gondolom hasonlo a helyzet. Itt van tamogatas, kb. 30%-ot kell fizetni, de meg az is eleg huzos. Kb 800-1000 euro egy menet (gyogyszertol fuggoen).

A munkaltatos kerdest nem ertem. Mi koze van a munkaltatonak ehhez? Nem kell rola tudnia, ha pedig terhes leszel, ugyanaz vonatkozik rad, mint barki masra.

2014. jan. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Gondolom sokszor kell mennem orvoshoz és a munkáltatónak is fel fog tünni,hogy mi a szándékom....
2014. jan. 23. 14:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia. Elsőként azt javasolnám, hogy keress magyar őgyógyászt a közeledben, elég sok magyar orvos van kint. Szerintem a német munkáltatók sokkal jobban megértenek bármit, mint az otthoniak.
2014. jan. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Már van egy időponton,találtam egy magyar orvost,de telefonba nem mondott semmit sajna,közölte hogy menjek be és mindent megbeszélünk...nagyon izgulok....
2014. jan. 23. 15:13
 5/10 anonim ***** válasza:

én végigcsináltam háromszor, egyszer sem közöltem a munkáltatómmal. Szerintem semmi köze hozzá.

Egy program alatt nálunk 3 ultrahang volt, arra elmész reggel. A leszívásra veszel ki egy szabadnapot, a beültetésre szintén. Ennyi. Nem fog mindenki kapásból arra gondolni, hogy lombikra jársz.

2014. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat,remélem minden sikerülni fog...
2014. jan. 23. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:

szurkolok. Merre éltek?

2-es vagyok

2014. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
München környéke...ti is itt vagytok?
2014. jan. 23. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen :) Egy kisvárosban :) Igaz nemrég jöttem ki a párom után, mert babát várok. Nem tudok németül, de majd megtanulom, mivel nekem nincs közel magyar orvos.
2014. jan. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
küldtem neked privátba üzenet
2014. jan. 23. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!