Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet ebből baba? Nem várt...

Lehet ebből baba? Nem várt menzes előtt két nappal vagyok. A szokásos 1 héttől eltérően, kb.2 hete elkezdett fájni a mellem, görcsölés stb.

Figyelt kérdés
Mára kicsit csitult, és a szokásos hüvelyváladékozás megszűnt. Tegnap és tegnap előtt reggel csináltam tesztet, 2 félével is. Nagyon halvány pozitív lett.

2014. jan. 28. 13:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Halvány pozitívat teszteltél a nemvárt előtt. Akkor mi itt a kérdés? Terhes vagy, de mivel korán csináltad a tesztet, így még nincs annyi HCG a szervezetedben, hogy erős legyen a teszt.

Pár nap múlva ismételd meg a tesztet és akkor erősödnie kell. Természetesen még bármi történhet, de jelenleg a tesztjeid azt mutatják, hogy terhes vagy.

2014. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
igen, valószínűleg terhes vagy, ha lesz még egy pozitív teszted, akkor kb. 2 hét múlva keresd fel az orvost. Akkor lesz úgy 6 hetes. 6 hetesen már láthat petezsákot, szívhang ilyenkor még általában nincs. Ha tudsz, 7.8. hétig várj, akkor már szívműködés is lesz.
2014. jan. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat.

Tudom, hogy korán teszteltem, de nem bírtam ki. Azért sem, mert a számított ovulációt tekintve 5 nappal előbb volt a teszt szerint. Ezért is csináltam meg előbb. De tényleg nagyon halványkák voltak. Meg nekem menzes előtt mindig szárazság van. És mától megint az van. Ezért is aggódom kicsit, hátha csak szellemcsík volt. -Medi-lab tesztcsík és Gabriell kazettás-

2014. jan. 28. 13:25
 4/23 anonim ***** válasza:
Tudsz képet felrakni a tesztről? Drukkolok!
2014. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Sajnos nem, mert a rendes fényképezőgép elromlott, a telefonnal meg olyan lett, hogy még a kontroll csíkot is kivakuzta. Ergo egyik csík sem látszott rajta:). így kikukáztam.

2014. jan. 28. 14:09
 6/23 anonim ***** válasza:
Azért îrd meg, ha új tesztet csinàlsz! :)
2014. jan. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Persze megírom. :)

Bár eléggé görcsölök, a típikus mindjárt megjön érzés.:( Meglátjuk mi lesz belőle.

2014. jan. 28. 15:32
 8/23 anonim ***** válasza:
Attól még lehet baba! Sokan azt érzik kora terhességnél. Én is rohangàltam a wc re hogy megjött e. Aztàn nem. Nekem 3 nappal a nemvàrt előtt halvàny pozi volt akkor a tesztem. Sajnos elvesztettem 8 hetesen tavaly. Most próbàlkozunk hónapok óta. Nyugi, ha baba van holnap màr erősebb lesz a teszt. Szorîtok! Utolsó voltam .
2014. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem maradt meg!!! :(

És én is szorítok Neked, hogy jöjjön végre az egészséges gyönyörűség! :)

Ma vettem megint teszteket. Gabriellt és Clear B.-t. Holnap után van a nem várt, azért asszem reggel tesztelek egyet.

Az orvosom szerint semmi akadálya, hogy teherbe essek. Kivizsgálás, műtétes alátámasztás stb. Párom is rendben van. Azt mondja, hogy bele esem a 10%-ba, akiknél nem tudni miért nem jön össze, szervi akadálya nincs. Március-Áprilisig "kaptunk" határidőt. Ha addig nem, akkor elküld meddőségi központba. Majd 4 éve nem jön össze :(

Ezért sem akarok hinni a halovány pozitívoknak.

2014. jan. 28. 20:32
 10/23 anonim ***** válasza:
Mi is àtestünk sok vizsgàlaton. Elméletileg minden okés. Nekem hsg vizsgàlat jön, ha ez a hónap se sikerűl. Elismerésem a kitartàsotokhoz! Engem a cb teszt mult hónapban úgy becsapott. Vékony keresztbe vonal lett. Utànna mondták, hogy az negatîv. Gabriel megbîzható. Nekem tavaly a rossmannos facelle mutatta ki a 10.dpo-n. Szurkolok a reggeli teszthez. Nekem péntek körül lesz ovum. Tegnap nezték uh-n. Febr.14-re nemvàrom. Sokà van még :)
2014. jan. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!