Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Lehet ebből baba? Nem várt...

Lehet ebből baba? Nem várt menzes előtt két nappal vagyok. A szokásos 1 héttől eltérően, kb.2 hete elkezdett fájni a mellem, görcsölés stb.

Figyelt kérdés
Mára kicsit csitult, és a szokásos hüvelyváladékozás megszűnt. Tegnap és tegnap előtt reggel csináltam tesztet, 2 félével is. Nagyon halvány pozitív lett.

2014. jan. 28. 13:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Drukkolok, hogy összejöjjön! :)

Nekem november elején volt petevezeték átvizsgálás, de laparoszkópiával. Allergiás vagyok a kontraszt anyagra, így ez a megoldás volt. Így legalább nem éreztem semmit :)

Minden rendben találtak bent is.

Nos, már megint teszteltem. Elég egyértelmű pozitív lett.

Holnap van a nem várt, de nagyon félek. Erős görcseim vannak, mint rendesen menzesz előtt. -tudom ez nem kell, hogy bajt jelezzen, de akkor is- A hőmérsékletem a béka feneke alatt :-/.

Pedig nagyon szeretnék átadni a páromnak pénteken menzesz nélküli napon, a egy gyönyörű pozitív tesztet a 40. szülinapjára :)

2014. jan. 29. 10:23
 12/23 anonim ***** válasza:
Gratulàlok! Nem lesz baj! Magneb6 ot szedj! Az én pàrom is pont 40. :) mondtam neki hogy valentin napra két csîkos tesztet szeretnék neki adni. Minden nap elmondja ogy mennyire szeretne màr babàt :) az ovutesztem majdnem pozi. Holnap vsgy holnaputan lesz pém.
2014. jan. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

:) Akkor nagyon szép Valentin nap lesz! Remélem összejön:)

Ti mióta próbáloztok? Mindennek minden rendben van?

2014. jan. 29. 12:18
 14/23 anonim ***** válasza:
6. Éles hónap. A tavaly majusi bsba elvesztese miatt varni kellett 6 honapot. A ferjem spermakepe tankonyvbe illoen tokeletes. Nalam hormonok rendben. Egy hsg vizsgalat lesz majd ha most sem jon ossze. De remelem arra mar nem kerul sor. Mindketto tesztet megcsinaltad?
2014. jan. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Értem.

Nagyon drukkolok, hogy ne kerüljön rá sor! :)

Igen csináltam ma is. Ma van a nem várt.

Két félét is. Mind a kettő pozitív, erősen :)

Remélem nem jön meg, és akkor holnap átadhatom a szülinapi ajándékot :)

2014. jan. 30. 06:07
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha Szép erősek akkor tuti nem jön meg! Szép ajàndék lesz! :)) mit érzel? Szagok, hànyinger?
2014. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Szia kérdező!Neked a műtét hónapjában késett a menzid ?

nekem január 9én csinálták most.És ott tartok hogy ma kellene elmúlnia de meg sem jött 5 napja késik lehet nekem már sikerült?Lécci írj késett e a menzid.

2014. jan. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok első nap késésnél negatív volt azóta még nem csináltam tesztet. Nálam sem találtak elzáródást!És mindig rendesen megjött eddig az orvos is azt mondta műtét után hogy meg fog jönni rendesen de nem jött.
2014. jan. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Reméljük az lesz:) Beszéltem reggel a dokimmal.

Kérdezte mikor volt az utolsó menzesz, azt mondta akkor Hétfőn menjek be. Fájjon nyugodtan, csak ne vérezzek.

Azon kívül, hogy izgulok, és szurkál bal oldalt és állandóan pisilni kell nem mondanám, hogy nagyon éreznék valamit.


Nekem a műtét után rendesen napra pontosan megjött. Akkor azt monda a doki, hogy ezért nem fog elmászni. 2 hét nuku házas élet utána, aztán lehet próbálkozni. Dögivel :)

Halottam már ilyet, hogy műtét után valaki terhes is lett.

2014. jan. 30. 10:02
 20/23 anonim ***** válasza:
Nekem a műtét utàn 19. Napra jött meg és elsem akart àllni. Norcolutot adtak. Jo sokaig rendszertelen volt a mensim. Ma pozi az ovutesztem :)
2014. jan. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!