Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inszemináció után hány nappal...

Inszemináció után hány nappal teszteltetek? A doki 15-öt mondott, hamarabb nem lehet?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 12 nappal utána teszteltem negatívat, amikor terhes lettem. Utána nem próbáltam többször, mert elkönyveltem, hogy nem sikerült, de 2 nappal később a vérvétel kimutatta. Tehát azt nem tudom, hogy 13-14 nap után mutatná-e a teszt. Ha nem sajnálod rá a pénzt, akkor próbáld meg.
2014. jan. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom ugyanúgy, mint bármilyen más megtermékenyülés esetében. Mivel a petesejt megtermékenyülése után kb. 10 nap a beágyazódás, ami után elkezd termelődni a HCG, aminek a meglétét a terhességi teszt kimutatja. És ezek is inkább az érzékeny tesztek, amik már akár 12-14 nappal kimutathatják sikeres megtermékenyülés után a terhességet. A kevésbé érzékenyek inkább a kimaradt vérzéskor vagy utána mutatják ki.

Azért nem érdemes előtte tesztelni, mert amíg nincs HCG hormon a szervezetben, addig nincs mit kimutatnia a tesztnek.

2014. jan. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet de nem érdemes, mert ha negatív akkor elkeseredsz, tudom hogy nehéz de legalább a 14napot várd ki!
2014. jan. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én kivártam, sőt még egy napot rávártam, hogy biztos legyen. :)
2014. jan. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2014. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!