Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Most akkor mi van? 1,5 éve...

Most akkor mi van? 1,5 éve nem leszek babás. Hormonok rendben vannak, ma volt uh-n van érett tüszőm is. Ez is érdekes, mert nyáron egy másik orvos azt mondta, hogy nincs és ezért nem leszek terhes, szedtem clostyt.

Figyelt kérdés
Baba sehol. Most meg van jó tüszőm magától? Van esély rá, hogy ebbe a hónapba babás leszek, tuti, hogy most van pé-m.Volt így valaki?
2014. jan. 29. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ha a gyakori helyett a pasidon pörögnél, akkor biztos lenne esélyed...
2014. jan. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A férjed rendben van egészségileg?

Ha van érett tüsződ, és meg is reped rendesen, plusz a sperma is oké, akkor 25% az esély babára.


Lelki, vagy egyéb akadálya nincs a gyermekvállalásnak?


Szorítok!

2014. jan. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
VOltam, kb. Minden masodik ciklusban volt peteresem, de nekem pcos-em van, igy en ezt meg a babavallas elott nezettem. Volt, hogy nem volt az uh-n tuszo, utana ket honapig igen, majd megint nem. Vegul a 3. Probalkozos honapban sikerult, de elotte sok idovolt, mire rendezodott annyira a ciklusom, hogy elkezdjunk probalkozni.
2014. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező ugyanígy voltam mint te egészen addig mig nem kezzdték el vizsgálni a férjem,azóta lombikozunk...sok sikert.
2014. jan. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

"kedves" első!mégis mit képzelsz magadról?!Nyilván nem csak nézegetjük egymást!valamint az se jó,ha túl sokat vagyunk együtt!

Köszi a normális válaszokat!A párom még nem volt vizsgálaton,ha most se lesz baba akkor jövőhónapba megy..

2014. jan. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!