Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ez a vércukorterhelés eredmény...

Ez a vércukorterhelés eredmény jó vagy IR gyanús? 0 perces: 5,4; 30 perces: 10,6; 60 perces 10,7; 120 perces 4,9mmol/l

Figyelt kérdés
A hormon és inzulin leletem még nincs kész és dokihoz csak az összes lelettel megyek, de addig is érdekelne, hogy kinek mi a tapasztalata. Köszönöm!

2014. jan. 31. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.
2014. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Nem tudom miért írod első válaszoló, hogy ez jó eredmény...egyáltalán nem jó. A 60 perces cukrod baromi magas és a 120-perces éhgyomri alá esik. Nem vagyok orvos de szerintem erős Ir-ed van...de majd a doki megmondja.
2014. jan. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos valóban nem jó az eredmény. Inzulin eredmények nélkül is egyértelmű, hogy gond van. Az éhgyomri már eleve kicsit magas. A 30 és 60 perces meg borzasztóan magas. A 120 perces meg nem eshet az éhgyomri alá. Inzulint nem nézettek? Ja, és ne nőgyógyásszal értékeltesd a leleltet, hanem endokrinológussal. A nőgyógyász lehet, hogy simán rámondja, hogy jók az értékek!
2014. febr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!