PCOS kérdés? Többi lent

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésem az lenne, hogy szedhetek e hajnövesztő vitamint vagy bekavarna a Meforalnak?

A másik kérdésem meg, hogy 2 hete csinálom a diétát és így is sovány voltam erre még fogytam 3 kilót. 170 ch diétán vagyok, egyek többet? Meg mindennap fél órát kell futnom, nem sok az? Csak 3 hónap múlva megyek kontrollra.



2014. jan. 31. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél többet, de ne szénhidrátból!

Ott a fehérje és a zsír is!


Nem éhezni kell, csak a szénhidrátfogyasztást visszafogni.

De mivel te nem vagy túlsúlyos, így az összkcal értéknek nem kell kevesebbnek lenni.

2014. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vékonyaknak föleg akik már túl fogytak csak erösitö edzés szabad, cardio nem. van akinek akár 200g ch diéta van, szerintem beszélj az orvosoddal hogy ettöl csak tovább fogysz. Én súlyra ok avgyok de van rajtam zsir de izom alig és nekem is 180 g-ot mondtak. Bár szeritnem én 160-180 között eszek ahogy épp sikerül. egy hete csinálom tehát még tanulom a ch számolgatást. 180g-ot szeritnem ehetsz nyugodtan és ne fuss hanem erösits.
2014. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erősiteni hogyan lehet konditermen kivül? Itthon lehet valamit? Felülés, fekvötámasz..stb ezek is jók?
2014. jan. 31. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!