Prosztatagyulladása van a páromnak, már évek óta. Lehet-e babánk?

Figyelt kérdés
Prosztatagyulladása van a páromnak már évek óta. Többször volt urológusnál, ahol több féle gyógyszert is írtak neki. Ondóvizsgálaton is volt, mindent rendben találtak. A tünetei nem javulnak. Szeretnénk babát már több, mint 3 éve. Összejöhet ezzel a gyulladással? Egészséges lesz a baba?

2014. febr. 9. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
21 hetes vagyok. Az én páromnak is évek óta tartó prosztigyulladása van, orvos és a gyógyszerek egy vicc. Amnio nem volt, 3 különböző genetikus szerint semmi baja a kiscsirkének.
2014. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia! Többfajta prosztatagyulladás létezik. Nálam nem baktérium okozta (legalábbis a vizsgálati leletből nem tenyészett ki), hanem a felfázás vagy a folyamatos stresszes életviteltől. Sajnos ahány orvos annyi a terápia.(nálam volt 1 hónapos brutális antibiotikum kúra /konkrétan Drakula meghalt volna a véremtől/ persze eredmény nélkül. Próbáltam teákat, rozspollen kivonatokat,és szorgalmasan bújtam a lexikonokat, még intim tornára is elmentem.... Szóval elő lehet venni a patikát de nem attól lesz gyógyulás. A lényeg a nyugalom és a harmónikus életvitel. És persze nem árt venni a hidegebb napokra egy két jégeralsót. Ha már patika nekem a Gentos cseppek jelentettek némi javulást. Idővel elmúlik a tünet ha nyugodtan élsz. Nekem még megvoltak a tünetek amikor spermavizsgálatra mentem és tökéletes volt az eredmény. És a lényeg összejött a baba is 7 hónapos egészséges kislány boldog apukája vagyok :-) Véleményem szerint a prosztatagyulladástól tehát lehet gyerek. A baktériumos illetve az akut gyulladásról nem tudok mit mondani. Egyébként kb 1 éve tünetmentes vagyok. Úgyhogy fel a fejjel!!!
2014. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!