Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mielőtt leszolnátok Nő vagyok,...

Balazs8989 kérdése:

Mielőtt leszolnátok Nő vagyok, csak a párom regisztrált az oldalra, ma megjött, eddig cickafark teát ittam és vitaminokat is szedtem, most még megvan addig is igyam a cickafark teát, és szedjem a vitaminokat, vagy most szüneteltessek?

Figyelt kérdés
Régóta próbálkozunk a babával, cickafark teát iszok napi egy csészével, ma megjött, és nem tudom, hogy most akkor ne igyam még megvan? mit javasoltok? a vitaminok amiket szedek, C VITAMIN E VITAMIN FOLSAV MULTIVITAMIN B6 VITAMIN KOMPLEX ezeket szedjem akkor is ha megvan??

2014. febr. 12. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó sok mindent szedsz. Hormonokat néztek már?


A cickafark a peteérést segíti, így csak közép ideig idd, utána ne.

2014. febr. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
még nem, és a vitaminokat közben szedhetem?
2014. febr. 12. 21:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem vitamin mehet, de akkor szedjél valami olyan készítményt, ami kimondottan a babatervezés időszakában ajánlanak és abban benne van minden. Pl. Femibion 800.


Ha már régóta próbálkoztok, akkor mindenképp érdemes egy 3. és 21. napi hormon vizsgálat vérből. Erre beutalót a nőgyógyász adhat. Illetve párodnak egy spermakép.


Én biztos, hogy nem szednék és innék össze-vissza mindent, amíg ezek nincsenek meg.

Pl. a cickafark teát sem jól ittad. És bár gyógytea, de hatással van a hormon működésedre.

Egy csomó gyógynövény készítménynek van nem kívánt mellékhatása, ha nem jól használod.

2014. febr. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, voltunk kivizsgáláson, minden rendben volt. Hormon vizsgálat még nem volt, a nőgyógyászom nem igazán törődik velem, próbáltam másikat, de az sem valami jó, ezért próbálom most "magamat kúrálni"
2014. febr. 13. 13:29
 5/6 anonim ***** válasza:

Az, hogy a nőgyógyász mit állapít meg UH-al vagy "kukucskálással" :) , az egy dolog.

A hormonok nem látszanak. Mindenképp kérj egy ilyen beutalót, mert lehet, hogy csak valami kis hormon "elcsúszás" van, amin könnyen segíteni tudnak. De a spermaképpel is lehet ezer millió probléma, ami gyógyítható.

Keress másik orvost és ne húzd a saját idődet, mert ha ne adj isten kiderül valami probléma, ami hosszabb gyógyulást igényel, akkor bánni fogod, hogy nem kezdtétek el előbb a kivizsgálást.


Egy normális doki, ha azt mondod, hogy már 1 éve próbálkoztok és semmi, az az első, hogy hormonvizsgálatra küld.

Hajrá-hajrá :)

2014. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha babát tervezel, semmiképp ne idd folyamatosan a cickafark teát!!! Csak a ciklus feléig, mert utána vetélést okozhat. Legalábbis én így tudom...
2014. febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!