Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gonal F injekció beadása mikor?

Gonal F injekció beadása mikor?

Figyelt kérdés

Ma kaptam meg a meddőségiben az első adag (225) Gonal F-et, de mire végre sorra kerültünk 11.30 volt.

Gond lenne, ha holnaptól 8.30 körül adnám be magamnak? Nem hinném hogy minden nap melóban tudnám szurkálni magam, meg hűteni az injekciót, bármennyire is kb. egy időpontban kellene... A dokit már nem tudtam megkérdezni akkor.

Köszi


2014. febr. 17. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. A doki nekem akkor azt mondta nem gond!
2014. febr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó, köszönöm szépen! Megőrülök hogy mindig van valami idegeskedni való ezekkel kapcsolatban.
2014. febr. 17. 13:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, igazad van mindig van valami ami miatt izgul/idegeskedik az ember! Mi 8 éve csináljuk, én már sajnos nagyon tapasztalt vagyok!
2014. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lesz semmi gond.
2014. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én szerdán kezdem :-)

Annyi a szerencsém, hogy előre eldöntöttem hogy 17.00-kor fogom szúrni mindig; mert egyszerűen csak így jön ki jól.

Szerintem nem lesz gond; csak ez után már add mindig ugyanabban az időben.:-) Drukk!

2014. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is ezt használtam, és mindig meló előtt reggel fél 8-kor adtam be magamnak :)

Semmi gond nincs belőle, ha korábban adod be!


Sok sikert!!!!

2014. febr. 18. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a megnyugtató válaszokat! 8.15-kor adtam be ma (ill. a férjem), igyekszem ezt az időpontot tartani a továbbiakban is.
2014. febr. 18. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!