Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Elvetéltem X éve és most...

Arika22 kérdése:

Elvetéltem X éve és most estem teherbe az első -5-6 hetesen ment ell, most vagyok 10 hetes szerintetek meg marad?

Figyelt kérdés

Nagyon be görcsőltem, és fájt a derekam el mentem ügyeletre bent fogtak a korházban 10 napig, most jöttem haza a napokban , a baba jól van és én is mennyi esélyem van h meg maradjon ? szedek utrogesztant 3X1 , magnerotot és nospát.

ha sokat van nyomval a has a babának ártok? a barátnőm az terhes , ő kérdezi ezt a fentitt én . köszönőm válaszotokat


2014. febr. 21. 13:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Ne nyomja a barátnőd a hasát:-)

Mivel nyomja? (amúgy nem)


Minden módon támogatják a te terhességedet, ez már az égiek kezében van, amit ők tudnak, tudtak megtesznek, te annyit tehetsz, hogy nem idegeskedsz, nem stresszelsz, pozitívan állsz a dolgokhoz, szereted a babádat, beszélhetsz is hozzá, hogy hajrá, legyen erős, nőjön nagyra, és pihensz sokat, eszel szépen, nem cigizel, ilyesmi.

Amúgy tudod, hogy a 12. hétig a leggyakoribb a vetélés, így igaziból 2-3 hét múlva te is fellélegezhetsz!

Minden jót!

2014. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mitöl van sokat nyomva????

Valószinüleg megmarad a babád kedves kérdező. az hogy volt egy vetélésed semmit nem jelent. Minden második nönek van legalább egy vetélése élete folyamán, akár 3. vagy 4. terhességnél miután megszült 1-2-3 egészséges babát. ez természetees szelektáció föleg az 5.-6. hét környékén.

2014. febr. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mármint amit az orvosok = ők tudnak, megtesznek, így értettem.
2014. febr. 21. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönőm szépen a válaszotokat , remélem h meg marad a baba színte csak pihizem.
2014. febr. 21. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:

már megint te? :)


Meg fog maradni a babád, nyugi

2014. febr. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most a barátnőd terhes, vagy te?

Ő vár babát és te pihizel sokat?

És miért nyomja a hasát? Kövér a pasija és úgy szexelnek, hogy ő van felül??


Elég összefüggéstelenül írsz, kamuszagu az egész.

2014. febr. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"sokat van nyomval a has" Ez mi????

Miért nem lehet normálisan megfogalmazni egy kérdést? Se helyesen írni, se fogalmazni nem tudsz! Ki a terhes? Ki kérdez mit?

2014. febr. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!