Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek nincs dokija nem bírja...

Akinek nincs dokija nem bírja anyagilag tömködni a doki zsebét, az a pár le van c@r-va?

Figyelt kérdés
Nem segít senki sem,nincs egy segítőkész lelki ismeretes orvos sem?Azoknak a pároknak akik nem tudják megfizetni azoknak hogyan lesz gyermekük?
2014. febr. 24. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2x szültem, 1x sem volt fogadott dokim, de ezt soha nem éreztették velem. Se a dokik, se a nővérek, se a szülésnél, sem a csecsemősök. Itt minden doki rendes. Debrecen
2014. febr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
45%
Egyetlen árva fillért sem fizettem senkinek sem, mert annyir tökély volt az alapellátás + a férjem orvos, és az az alapelvünk, hogy nem fizetünk magánpraxisnak (még mielőtt: ő max. a vérvételeket csinálja nekem, nem protezsál sehová sem), 4 hónap alatt rendbetették minden értékemet, és ezután egyből fogant a babánk.
2014. febr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%
2. vagyok: én is Debrecenből. :D Szülésnél sem adtunk amúgy senkinek semmit, és totálisan elégedett voltam akkor is, pedig komplikált és nagyon-nagyon "extra" szülésem volt.
2014. febr. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdező arra gondol, ha nem jön össze a baba, mert akkor nem a teherbeesési problémák közé ír.


Jó kérdés. Az állami szférában, hogy bemész egy SZTK-ba és véletlen belefutsz egy olyan dokiba, aki esetleg végigvinné veletek ezt a procedúrát...háát kicsi esélyt látok. De semmiképp ne add fel. Ha megmondod hogy merre laksz, akkor lehet, hogy tudnak ajánlani olyan dokit, aki lelkiismeretesen foglalkozik nem csak a magán, hanem az SZTK-s betegeivel is. Nincs mindenkinek annyi pénze, hogy megfinanszírozza a drága magánorvosokat és biztos van olyan aki segít.

2014. febr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én dokim vallásos, alapból nem kér soha semmit. Szülésért sem (én adtam mert neki köszönheti a kislányom az életét). Nincs magánrendelője sem, mert nem azért akar segíteni másokon, h teletömjék a zsebét.

Pcos vagyok és IRes, ő kezelt ki (már amennyire ezekből lehet:-)

2014. febr. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm.ez ny.háza.

ez a gond NEM segít senki az értékeket sem rendbe rakni,hogyan tovább stb.első kérdése az assziszt.nőcinek van ORVOSOM?Nagyon szomorú!Teljesen elvagyok keseredve.

2014. febr. 24. 14:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Megint második: én is teherbeesési gondokra gondoltam, csak ezután írtam, hogy a szülésért sem fizettem.


Nálam is PCO és IR volt/van, a Klinikán totál simán végigvitték ennek a kezelését. Háziorvosi beutalóval érkeztem, megcsináltak minden vérvételt, elmondták mi a teendő, szedtem a gyógyszereket, jártam a kontrollokra, és hamar lett baba. Tényleg senki nem kapott egy fillért sem.

2014. febr. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Örülök hogy nálatok debr.így van.

ilyenkor mindig remeg a gyomrom,még jobban felhúzom magamat el megy a kedvem mindentől.bánt hogy én azon igyekszem napmint nap példásan hogy másoknak jót tegyek,szeretettel gondolnak,-gondoljanak rám.itt durvák,flegmák,nem kérdezhetsz semmit,nem küld el sehová,se vérvételre sehová.

2014. febr. 24. 14:17
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Merre voltál egyébként? Sima nőgyógyászaton vagy meddőségi szakrendelésen? Hol nem foglalkoztak veled?

#4-es vagyok.

2014. febr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Ott tartunk 2spontán vetélésem otthonunkban történt a kórházban eü.kaparást végeztek.mondanom sem kell hétvégi ügyi orvos viselkedése borzasztó volt.Félelmeimre még rátett egy lapáttal,ha bejöttem volna pl.délután akkor most késő este 21h.nem kellene itt kapargatnia.

Meddőségi menjek lombikra itt már nem tudnak velem-velünk mit kezdeni ismeretlen eredetű a gond.Minden érték jó.Menjek kineziológushoz ne foglalkozzak vele majd jön magától,ne akarjam annyira bllaaaalaa.Nem tudom megfizetni egyiket sem sajnos bár tudnám.CSAK 3.vetélés után mehetek genetikára.Vetélésre is a válasz:szelektálás nem lett volna egészséges.

2014. febr. 24. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!