Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Volt már valaki Pesten DR....

Volt már valaki Pesten DR. Reisz Péternél termékenységi vizsgálaton (ondóvizsgálat)? Mennyibe került és mennyi idö alatt van meg az eredmény?

Figyelt kérdés

2014. márc. 6. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen névvel nem kell cégér :)
2014. márc. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát ez kész :DDDDD

Nem Reisz, hanem dr. RIESZ Péter, bár a te verziód kétségkívül jobban passzolna :))))))))

2014. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem ez van a beutalón, de akkor így el se megyek halálra röhögi majd magát xD
2014. márc. 7. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, 2-es vagyok, komolyan ezt írták a beutalóra? :))))))

Amúgy hogy részben a kérdésedre is válaszoljak, én jókat hallottam róla, a SOTE-n a legprofibbak az országban (ő meg Kopa Zsolt). A férjem Kopához járt szóval árakat, időt nem tudok sajnos.

2014. márc. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

RIEesz nagyon jó orvos, ugyanakkor nagyon jó ember is, humorérzéke is van, ami ebben a szakirányban nem hátrány.

De az durva, hogy így írták a nevét beutalóra :)

2014. márc. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!