Miert ilyen az elet?

Figyelt kérdés
mar nagyon elvagyok keseredve 2 eve probalkozunk 31 eves vagyok es nem jon ossze a baba ,ott ulok a dokinal sorra csinaltassak az abortuszt en nekem meg nem lehet es nagyon kivagyok bukva,volt valaki ilyen szarul meg.
2014. márc. 11. 16:38
 1/6 anonim válasza:
16%
És most akkor sajnáljunk, vagy mi van?
2014. márc. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:
73%

Az élet ilyen, ez van. Elkenődni, kiborulni nem kell, inkább vegyél egy nagy levegőt, állj a sarkadra, és menj végig a kivizsgálásokon, amíg ki nem derül mi a gond.

Kitartás és türelem. :-)

2014. márc. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagyunk még így egy páran...

Mi lassan egy éve próbálkozunk a babával. 8. hó végén besokalltam és kértem a vizsgálatok elkezdését. 3 vizsgálaton vagyok túl és mindháromnál találtak gondot, D vitamin túl alacsony, inzulin magas, prolaktin magas... De legalább most már tudom, hogy gondok vannak, nem pedig csak naívan várom a csodát és töltök el még ki tudja hány hónapot felesleges próbálkozással. Még biztos jó sokat fogok ülni a dokiknál és igen, irigylem azokat akiknek elsőre, de ha hónapok alatt is,de gond nélkül teherbe estek, lehet nem is érzik milyen szerencsések. Lassan 30 leszek, még nem vagyok lekésve semmiről, Te se keseredj el.

2014. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
te mégis honnan tudod ki megy abortuszra? az senkire sincs ráírva a váróban
2014. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszi nektek kitartok csak ezek a tesztek nagyon megjatszanak,mindig hamis pozitiv es nincs baba,semmi bajom nem talaltak most megyek hetvegen a vereredmenyert,es kedves utolso nagyon sok emberrol tudom hogy ilyet tesznek es nem elso alkalommal dobjak el az eletet egy csopsegnek
2014. márc. 11. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg nem csak téged, hanem a párod spermáját is meg kellene vizsgálni.

Mással ilyen esetben nem kell törődni, az az ő "magánügyük".

Ha sehogy sem jön össze a baba, lehetőségetek van az örökbefogadásra, ezzel a saját és egy ártatlan csöppség életét is szebbé tehetitek.


Ha egyetértetek a hozzászólásommal, kérek egy zöld pacsit! :)

2014. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!