Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért is kellene élnem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért is kellene élnem?

Figyelt kérdés

Nincs senkim.Nem tudok kommunikálni az emberekkel,beteg vagyok,a munkahelyemen csak eltűrnek,ronda és kövér vagyok,kicsi hájas a péniszem,semmihez se értek igazán és mindig mástól várom,hogy segítsen,kerülöm az embereket és nem tudok a szemükbe nézni(latom a szemükben,hogy lenéznek),nincs kocsim,nincs pénzem,szűz vagyok,,egy olyan helyen lakom ahova egy csaj sem költözne az tuti,stb stb

Kérdem én ha ilyen nyomorult vagyok,miért kellene élnem? Egyedül anyum miatt nem tudom megtenni :(



2014. febr. 23. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert ha meghalsz, attól még nem oldódik meg semmi. Ennél már csak jobb jöhet. Tudod, milyen életet akarsz? Minden nap tegyél érte valamit! Vegyél kondibérletet, alakítsd át az étrended, nézz közben új munka után, rakj félre minden hónapban x összeget... Amíg sírsz, nem fog semmi megoldódni.
2014. febr. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
tanyára is leköltözik nő
2014. febr. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél kondibérletet... az ilyen tanácsadókat lőném halomra...
2014. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Uhh ez nagyon szar helyzet. Jómagam is hasonló lelki gondokkal kűzdök bár nekem megvan mindenem, és még barátnőm is van.
2014. febr. 23. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanilyenek pedig vannak nőben is, minden zsák megtalálja a maga foltját. Miért nem készítesz egy ötéves tervet? Miért nem akarsz változtatni a helyzeteden? Csak akaraterő és hozzáállás kérdése minden. Nehogy azt hidd már, hogy minden csak a szerencsén múlik. Fogyjál le, költözz el, tanulj új szakmát, válts munkahelyet, tégy olyat, hogy büszke lehess magadra és anyukád is büszke lehessen rád. Vegyél erőt magadon. Az biztos, hogy sok energia és akarat kell hozzá, sokkal több, mint ahhoz, hogy meghalj, de melyiknek lenne több értelme most komolyan?
2014. febr. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van egyéb is....Amiket nem írtam ki.Nyelvet kellene ahoz tanuljak,hogy más munkahelyem legyen.Ahoz meg buta vagyok.

2# De itt szinte állandóan pocsolya van,és bolt is csak egy háznál van.

5#ugyanilyenek pedig vannak nőben is, minden zsák megtalálja a maga foltját....Bar lenne :(

2014. febr. 23. 09:29
 7/9 anonim ***** válasza:
Látod, itt a probléma. A végtelen nagy negativitás. Csak a problémáidat nézed. Most inkább menj, és halgass az előttem levők tanácsára! Olyan nincs hogy valaki olyan buta, hogy nem tud megtanulni egy nyelvet. Egy kicsit gondolkozz már el! Ne azt nézd hogy mid nincs, hanem azt hogy mid VAN! Van egy életed, kezdjél már vele valamit! Csak a gyenge zavarodott emberek ölik meg magukat. VÁL-TOZ-TASS!!!
2014. febr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne legyen olyan amit nem mersz! Bármit csinálj, ami jól esik, érd el a céljaidat! Veszítenivalód az elmondottaid alapján nem sok van, szóval..
2014. febr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat.
2014. febr. 23. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!