Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Van olyan lombikos akinél az...

Van olyan lombikos akinél az első próbálkozásnál a stimulációt leállították? Mikor kezdték a másodikat?

Figyelt kérdés
nekem most volt az első próbálkozás de nem jól reagáltam a hosszú protokoll, vagy valami ilyesmit magyarázott.Majd megjött és most a 10.ciklusnapon uh.9 tüszőm volt de csak 10mm volt így abbahagyta.Kicsit szurkál a petefészkem félek nehogy cisztám legyen,.Szóval azt kérdezném h kinél h volt?
2014. márc. 25. 11:27
 1/2 anonim ***** válasza:

azt hiszem, a tb úgy támogat, ha legalább 3 hónap kihagyás van a kettő lombik között. Elméletileg a kapott hormonok kiürülése miatt (és mert amúgy is megterhelő a szervezetnek) szintén ezt a 3 hónapos várakozási időt szokták javasolni.


Ha olyan helyre jársz, ahol várólista van (Kaáli pl.), akkor ki kell várni a sort.

2014. márc. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem a doki 2 menstruációt mondott(2hónap), csak nem tudom h ezen kívül vagy ezzel együtt.Én nem jutottam el a beültetésig se tehát ez nem számít lombiknak.Köszi a választ!
2014. márc. 25. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!