ELSŐ LOMBIK?! Bp KAÁLI

Figyelt kérdés

Készül valaki (Lombik programra ) mostanában a Budapesti Kaáli intézetbe ???


Dr.KrizsaFerenc lesz az orvosom.


Én igen,most vagyok túl a 6. sikertelen inszemináción :(

Mennyi idő amire elkezdik a lombikot???



#első lombik #Bp Kaáli
2014. márc. 31. 17:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Kb 1 hónap mire megvan minden vizsgálat!Pl.3-21 napi vv

Ha minden oké akkor következő ciklusban lehet kezdeni!Általában igy szokott működni!

2014. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

mekkora a várólistája? ha most jelentkeztek be (és nem a fizetősre, hanem a tb-sre, akkor ki kell várni).

Mi ugyan nem nála voltunk, de tavaly pl. 8 hónapos várólista volt egy másik dokinál a kaáliban.

2014. márc. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Én 2014 Január 6.-án hívtam fel az Kaáli intézetet és akkor kaptam ezt az április 8.-i napot
2014. márc. 31. 20:22
 4/18 anonim ***** válasza:

ez lesz az első konzultáció, ott megbeszélitek, hogy milyen vizsgálataid vannak meg, milyenek az eredmények, és mit kell még megcsináltatni.


hát én utána ott van sajnos a várólista, Krizsa doktor a legnépszerűbb doki a kaáliban (nem véletlenül szerintem), és nála vannak a legtöbben. Szóval van várólistája is.

A kaáliban sajnos meghatározott embernek lehet tb támogatott lombikja, ezért kell várni (a bmc például nem ilyen)

2014. márc. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
na, nem sikerült túl értelmesen fogalmaznom, de remélem, érted :)
2014. márc. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi ápr.9-én megyünk, sajna nem az elsőre! Nekem is Krizsa a dokim. Csúcs, nem fogsz benne csalódni! :) Sok sikert!!!
2014. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat (4/6 ) :)Az mit jelent hogy meghatározott embereknek lehet tb támogatott ???


6/6 köszönöm szépen és nagyon szorítok hogy most sikeres legyen !!! Én nagyon izgulok ,már túl vagyok 6 sikertelen inszemináción,soha nem szedtem fogamzásgátlót ,az elöző kapcsolatom alatt(8 év) nem estem teherbe,a jelenlegi kapcsolatom már 4.éve nem sikerül,pedig mindketten egészségesek vagyunk :(

2014. ápr. 1. 17:12
 8/18 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy a kaaliban meg van szabva egy kvóta, hogy egy hónapban hány tb támogatott lombikot végezhetnek az intézményben. Ezert van a várólista, mert ugye előre beirjak a párokat.

Nekünk tavaly januárban volt a lombik, erre előző ev júniusában irt be a dokim, mert akkor derült ki, hogy az előző nem sikerült.

2014. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ááá értem ,köszönöm szépen aválaszod.Ez lesz életem első lombik programja,izgulok .Neked sikerült azóta a baba ?
2014. ápr. 1. 19:30
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia Brigi!

Én is 8-án megyek Krizsa Doktorhoz Uh-ra :-)

Nála az első, amúgy 5. lombik lesz.

Októberben jelentkeztünk be, januárban konzultáltunk először, március elején másodszor.

Most fog.gátlót szedet velem, úgy néz ki május végénlez a beültetés.

2014. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!