Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Szegedi KAÁLI Intézetről...

Szegedi KAÁLI Intézetről érdekelnének tapasztalatok, hányadik lombik sikerült?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Off! Ez engem is érdekelne!:)
2014. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Voltam Dr. Zàdorinàl konzultàción 15ezer ft volt, de nagyon aranyos és készséges volt..A baràtnőmnek ő csinàlta a kezelést, és elsőre sikerült.Nekem most lett volna a kezelés, de szerencsére sikerült a màsodik inszem úgyhogy nem kell mennem..Egyébként az asdzisztensek kicsit bunkók, főleg ha oepes vagy..A konziért a díjat akkor is ki kell fizetni..Csak ezzel az orvossal van tapasztalatom, viszont a női klinikàn, az andrológiàn van Szőllösi prof, aki szerintem az egyik legprofibb doki orszàgunkba, neki a lànya Szőllösi Dalma fog rendelni a kaàliba, szerintem ő is jó doki.A lényeg, dokik aranyosak, de az asszisztensek szerintem bunkók..remélem segítettem
2014. márc. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Kedves második válaszoló! Azt meg tudod mondani, hogy kb mennyi idő az első konzultáció mire odajutunk, illetve aztan kb mennyi idő telik el a vizsgálatokig, illetve inszemig?
2014. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk konzultàcióra elég hamar ( egy hónapon belül) adtak időpontot, viszont kezelésre augusztusba kértem, és àprilisra kapta szóval elég sokàra..Azt nem tudom hogy azért van ez mert nekem akkor még semmilyen vizsgàlat, és inszeminàció nem volt meg, vagy simàn ennyit kell vàrni..Nekünk kicsit összetettebb volt a probléma mert donor spermàsak vagyunk ezért is kelett olyan hamar konzira mennünk..
2014. márc. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jah és az inszemet nekem a női klinikàn csinàltàk..a vizsgàlatok utàn 11 napig hormon kezeltek és màr csinàltàk is.. Sok időt nekem a vizsgàlatok vettek igénybe..Az majdnem fél év volt..Remélem segítettem..Màsodik voltam.
2014. márc. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen! Köszi! Remélem nekünk nem kell majd ennyit vàrni, elviekben semmi bajunk!:)
2014. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó a statisztikájuk..Szöllősi Dalmánál voltam első lombikunk sikerült..Csak jót tudok írni róluk..
2015. márc. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, leírnád a menetét? az első konzultáció miről szól, mennyi idő múlva kaptatok időpontot a kezelésre és hányszor kellett menned?
2015. márc. 10. 09:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Első konzultáció augusztus 8.a volt..Ott mivel a 4.napon voltam már vettek is vért hormonprofilra, egy hónapig fogamzásgátlót kellett szedjek.Szeptemberben visszamentem mikor megjött, akkor kezdődött a stimu ami 11 napig tartott, nagyjából 2 naponta kellett járnom vérvételre, és uhra a hormonkezelés alatt..Aztán leszívás, 3 nap múlva transzfer, 2 Pindurkát kaptam, az egyik meg is tapadt..:-).A konzultációtól a pozitìv tesztig 2 hónap telt el, kb 10szer kellett a kaáliba " megjelenjek"..Remélem mindent leírtam.:-).Sok sikert kívánok..
2015. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2015. márc. 12. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!