Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 2. lombik beültetésem volt a...

2. lombik beültetésem volt a 12. napon a hcg szintem 174. Nektek mennyi volt és ez jó eredmény? Hány hét a kritikus időszak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 23. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
jó érték. 100 fölött már terhességröl beszélnek. A legkritikusabb a 6. hétig, aztán 8. hét után még kisebb az esély a vetélésre és a 12. hét után már nagy valószinüséggel megmarad a baba. Sajnos a 12. hétig bormi lehet.
2013. dec. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is lombikos vagyok!!!!

szeretnék tanácsolni valamit!!!!!


Nekem a 10-11.hétig kellett az utrogestan hüvelygolyót használni, naponta 3x2 szemet.


A dokim a betöltött 10.héten közölte, hogy hagyjam abba az utrogestant, mert már minden oké, szépen fejlődik a baba.


Csakhogy!!! A méhlepény a 12.héttől veszi át a progeszteron termelés szerepét, addig a sárgatest termeli a progit.


És pontosan ez a 11-12.hét a legveszélyesebb időszak!!!!!! Ekkor lehet a legtöbb vetélés, mert még nem működik kellően a méhlepény és kevesebb progeszteront termel a kelleténél.


Mivel nekem azt mondta a dokim, hogy hagyjam abba az utrogestant, úgy is tettem, de nagyon rosszul tettem, mert MINDEN ÁTMENET NÉLKÜL HAGYTAM ABBA, nem fokozatosan, ahogy kellett volna, és levált a méhlepényem egy része, nagyon véreztem, de a baba hála Istennek megmaradt!!!!!


Figyelj oda nagyon a 11.hét körül!!!!


boldog és óvatos babavárást kívánok!

2013. dec. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a Válaszokat és Boldog Karácsonyt !!!
2013. dec. 23. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!