Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Átjárhatósági vizsgálat után...

Átjárhatósági vizsgálat után mennyit időt vártatok a házasélettel?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 17. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Másnap már nekifogtunk! ;)
2014. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ha jól emlékszem 3 napot mondott a doki. Én kicsit véreztem utána
2014. ápr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nekem azt mondta,hogy ahogy érzem, két napja volt, nem vérzek és nem is fáj.
2014. ápr. 18. 07:23
 4/9 A kérdező kommentje:
egyébként lett eredménye? lett baba?
2014. ápr. 18. 07:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem még nem. 2-es vagyok.

Tavaly nyáron voltam vizsgálaton

2014. ápr. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
sajnálom, van valami más probléma is?
2014. ápr. 18. 11:44
 7/9 anonim ***** válasza:

A volt barátnőmnek (most már a feleségem :)) volt ilyen vizsgálaton. Péntek délután volt és szombat este már nem bírtam magammal :)

Azonnal nem, de 5 hónapra rá teherbe esett, azóta van egy nagyon ügyes babócánk. Közben valahányszor megjött neki (a feleségemnek) nem győztem lelket lehetni bele, annyira el volt kedvtelenedve, hogy már megint nem jött össze. A szomorúságot már a postátol láttam az arcán, ami nem azt jelenti, hogy én kevésbé szerettem volna apuka lenni, de ő 1-2 napig épp, hogy nem vigasztalhatatlan volt. Persze, azt gondolhatjátok, hogy könnyű annak akinek már van, deeee azt tanácsolom nektek is (és minden olyan embernek aki babát szeretne, de nem egyből jön össze), hogy ki kell várni, nem szabad az történjen, hogy minden gondolatod akörül forog.

Sok szerencsét nektek is!

2014. ápr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Mi már másnap akcióztunk, mert teljesen átjárható voltam és alig véreztem a vizsgálat után. Sajnos baba azóta sincs pedig egészségesek vagyunk és nagyon várjuk már!

Szóval ha nem vérzel és nem fáj a hasad nyugodtan szeretgessétek meg egymást :)

2014. ápr. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) sok sikert mindenkinek!
2014. ápr. 20. 06:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!