Lehet így gyerekem?

Figyelt kérdés
Sajnos epebeteg vagyok, elrontották az epekő műtétet, emiatt beszűkült az epevezetékem, mert megsértettek egy eret. Még mumkát sem tudok így vállalni, mert kb 3 havonta tágítani kell, hogy ne legyen belőle hasnyálmirigy gyulladás. 23 éves vagyok, idén megyek férjhez és a párommal nagyon szeretnénk babát. Már vot egy spontán vetélésem. Szerintetek lehet így gyerekünk? Köszi a válaszokt előre is. :)

2014. ápr. 21. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt egy orbos tudja megválaszolni.Mi honnan tudnànk? Szedsz e gyógyszereket ès a tágítás miből áll, a terhességet megzavarja e stb?
2014. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a tágítás tükrözésből áll. EZ egy kisebb műtét. Nőgyógyász meg nm modta, hogy ne lehetne, de félek,hogy ettől volt a vetélés.
2014. ápr. 21. 14:56
 3/8 anonim ***** válasza:
A vetélés mennyi idősen történt?Mert pl nekem az első terhességem addig tartott míg megvizsgált az orvos.6 hetes koromban megállapította a terhességet és vizsgálat utáni napon elvetéltem.Sajnos ilyen előfordul.Remélhetőleg a következő terhességed megmarad.
2014. ápr. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 hetesen történt.nagyon reménykedem, mert ma kellett volna megjönnie, és a melleim láthatóan megnőttek. A családom hívta fel rá a figyelmem.
2014. ápr. 21. 17:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet, babásodsz? Drukkolok!!
2014. ápr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nah, van baba?
2014. ápr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem mertem még tesztet csinálni, viszomt vérzésnek se híre se hamva. Csak 2 napja késik még. Köszi a drukkokat :)
2014. ápr. 22. 14:56
 8/8 A kérdező kommentje:
CSINÁltam tesztet. 25-ös xepilt. egy percen belül szemmel jól látható második csík is megjelent.
2014. ápr. 22. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!