Lehet gyerekem? Többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát Anyukámék sokáig próbálkoztak hogy teherbeesen Anyu.. Aztán kiderült h Anyu erre nem alkalmas.. Beültettek neki 3 babát, 1 meghalt 2 maradt a bátyám és én.. Szóval lombik ikrek vagyunk.. Szerintetek akkor nekem lehet gyerekem? Mert azt tudom h nagy rá az esély h ikrek.. Csak attól tartok h nem lehet gyerekem mert az Anyukámnak sem lehetet..
2014. márc. 3. 09:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyrészt igen, lehet, simán lehet, hogy neked akár elsőre összejön. Ez nem jelent semmit, hogy anyukádnak nem sikerült. Más emberek vagytok. Ha esetleg a pontos okát tudod, hogy nála mi volt a baj a "nem alkalmas"-on kívül, többet tudnánk mondani. Másrészt nem nagyobb az esélyed az ikrekre, ez csak a természetes úton születettekre igaz, akkor is az egypetéjűek esetében releváns.
2014. márc. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:)
2014. márc. 3. 09:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak mi volt a gond? Ha örökölhetö hajlamú hormon probléma akkor lehet nálad is gond ha örökölted, ha nem akkor nem valószinű. Az én családomban anyai és apai ágon is volt elég sok nem kivánt terhesség, abortusz még abban az idöben is amikor tiltott volt és barbár módon végezték, én viszont 5 éve küzdök babáért.... Tehát nem törvényszerű semmi. Gobdolj bele hogy a ma meddöséggel küzdö nök pl én is természetes uton fogantunk mivel akkor még nem is voltak ilyen meddöségi kezelések.

Nálad egyáltalán nem nagy az esély az ikerre mivel nem természetes uton fogant ikrek vagytok. Csak azért lettetek ikrek mert lombik babák voltatok.

2014. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól függ mi baja van anyukádnak, ha nem örökletes akkor nem bizos, hogy lesz gondod.

Ikrekre pont akkor esélyed van mint bárki másnak.

2014. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!