Elkeserítő a helyzet?

Figyelt kérdés
Úgy elkeseredtem.Sokat olvasom itt a történeteket és nem is gondoltam volna,hogy ennyire sok nőnek/férfinak van gondja a gyerekvállalással.Mármint úgy értem hol az egyik félnek van tuti baja hol a másiknak a rosszabbik esetben pedig mindkettőnél.Egy másik közösségi oldal ami nem rég indult és csatlakoztam mint babatervező nem olvasok semmit mást csak,ez a baja az a baja ennyi éve meg annyi éve próbálkoznak sikertelenül.Mi lett a világgal?Miért van ennyi beteg ember?Ez csak rosszabb lesz.Vagy én látom hirtelen borúsan a dolgokat?Nem bántani akarom én őket mert ki tudja lehet nekem is van bajom csak még nem tudok róla.De annyira nyomatják az egészséges életmódot mindenhol én viszont nem azt tapasztalom mennyire egészségesek vagyunk.
2014. ápr. 24. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Azért a legtöbb esetben meg van az oka. Ha mondjuk a férfi dohányzott, a nő meg fogamzásgátlót szedett, máris nem olyan egyszerű. Márpedig a legtöbb férfi dohányzik, a munkahely stresszes, a legtöbb nő pedig tablettát szed.
2014. ápr. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

... és a "Teherbeesési problémák" kategóriába is azok fognak írni, akiknek problémájuk van, így persze, hogy ilyen esetekbe "botolhatsz". Az egészséges életmód meg: a legtöbb ember akkor kezd bele, amikor valamit már orvosolni akar vele.

Itt van két plusz adalék a témában:

[link]

[link]

2014. ápr. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jó ha tudod, hogy az, akinek spontán hipphopp sikerül a baba, ritkán írogat fórumokra. Szóval a populáció, amit te most látsz, valamennyire torzít, ezzel számolj. Nekünk hála Istennek az én pcosem melett is hamar (2. Hónap) sikerült a baba, nem is írogattam sehova, de sok ismerősöm hasonló gonddal nagyon kedveli az ilyen fórumokat.
2014. ápr. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!