Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hogyan vegyem rá a párom,...

Hogyan vegyem rá a párom, hogy vizsgáltassa ki magát? 4 éve nem védekezünk, nem esek teherbe. Lehet kérni, hogy engem vizsgáljanak először?

Figyelt kérdés

Én már nagyon szeretnék babát, ezért a jövőhéten megyek meddőségi központba, de ha jól tudom a férfit vizsgálják először!

Ő is szeretne babát, de ő a természetre bízná, és nem akar hallani a mintaadásról, mert kellemetlennek érzi, hogy eljöjjön és ott produkáljon. Azt mondja, ha én kivizsgáltatom magam és jók az eredmények, akkor talán benne lenne, de az is úgy, hogy ne kelljen ott produkálnia mert kellemetlennek érzi, hogy a "cuccal teli üvegcsével cammogjon a dokihoz, és nyomja a kezébe"



2014. máj. 4. 09:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Én úgygondolom csak fél az eredménytol, mert az occse is kerdezte már erol es sajnos eleg negativan megjegyezte, hogy "mi van nem tudsz gyereket csinalni?"


Azért felnőttként illene ezen felülemelkedni és nem ettől függővé tenni az önértékelését. Ennyi erővel az influenzásnak is lehetne mondani, hogy "na mi van, még egy normális immunrendszert se tudsz produkálni?".

Lehet nála baj, de megoldást csak akkor tudnak, ha ezt diagnosztizálják. Valahogy emelkedjen felül ezen a hamis "attól vagyok férfi, ha ömlik belőlem a sperma" mentalitáson és ha úgy könnyebb, vigyen otthonról mintát. Csak ott legyen gyors, mert romlékony a cucc, ne tárolgassa sokáig.

2014. máj. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

szépen le lettem pontozva mert nem ugrottam neki a kérdező férjének, hogy biztos nem akar gyereket.....


Na mindegy, ott van a Béres Alexandra, náluk is a párjánál volt a gond és be is vallották. Ők ismertek és soha nem olvastam olyan cikket amiben kigúnyolták volna emiatt. Lett gyerekük és kész, sőt azóta azt hiszem ismét jön egy baba náluk. Csak azért írom, mert felvállalták, biztos nem volt egyszerű, hogy férfinként kiállt a nyilvánosság elé, de megtette és mi történt? Semmi!!!! Nem lett baja, senki nem cikizte, de van egy gyönyörű lányuk!

2014. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ő is szeretne babát, de ő a természetre bízná, és nem akar hallani a mintaadásról, mert kellemetlennek érzi, hogy eljöjjön és ott produkáljon. Azt mondja, ha én kivizsgáltatom magam és jók az eredmények, akkor talán benne lenne, de az is úgy, hogy ne kelljen ott produkálnia mert kellemetlennek érzi, hogy a "cuccal teli üvegcsével cammogjon a dokihoz, és nyomja a kezébe"

Ezt irtad először,ez bizony önzőségre vall,hiába is pontoztál le mindenkit,aki ezt irta. Az más dolog,h fél,h kiderül,h valami probléma van nála...de ezt is le kell győzni,m ha kiderül,akkor minél előbb lehet rajta segiteni,lehet,h csak egy könnyen kezelhető fertőzés,vagy fer14 kell neki...inkább minél előbb derüljön ki és tudjatok tovább lépni,minth most igy elhúzzátok még hónapokig.

2014. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Manka68 ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mondd meg a párodnak, hogy akármelyik nő szívesen elcserélné a vizsgálatait arra a kis kellemetlenségre. :-)

Mire egy nőnél ki merik jelenteni, hogy nem vele van a gond, addigra több fájdalmas és nem teljesen veszélytelen vizsgálaton van túl. Az átjárhatóságit az ellenségemnek sem kívánom.

Megvan a kivizsgálások sorrendje, és addig nálad a vérvételnél tovább nem fognak menni, amíg a párod eredménye nincs meg. (Ezzel én mondjuk nem értek egyet, mert sajnos a problémák nem zárják ki egymást.)

Viszont ennyi idő után már nem érdemes a sültgalambra várni szerintem, szóval vegyetek egy nagy levegőt, és vágjatok bele!

Amúgy egy rossz hír a párodnak : ha kiderül, hogy csak inszeminációval vagy lombikkal lehet babátok, akkor nem fogja megúszni a helyben mintaadást.

Szóval bocs, de a párod bizony kénytelen lesz összekapni magát és megtenni amit kell.

2014. máj. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


2 hozzászólást pontoztam le, ugyanis nem a választ kaptam a feltett kérdéseimre, nem kértem, hogy véleményt alkossatok párom belső értékeiről, ismerem én is eléggé. :) A második alkalommal írt válaszok már inkább a kérdéshez kapcsolódnak, és segítségemre is vannak.


Mivel itthonról is lehet mintát vinni, semmi kifogása ellene. A kérdés feltételekor arra szerettem volna helyezni a hangsúlyt, hogy lehet-e olyat kérni, hogy engem vizsgáljanak?, mert szerintem a baj nálam lesz. (Sajnos volt egy abortuszom 7 éve, és a műtét után derült ki, hogy nem a 11 hanem 13-talán 14 hétben voltam már, hivatalosan 12 szerepel, de szóban közölte az orvos műtét után)

2014. máj. 4. 19:19
 16/24 Manka68 ***** válasza:

Az nem jelent semmit, hogy volt már abortuszod, akkor sem, ha ilyen későn. Ha emiatt gond lenne, rögtön kiderült volna. Ha nincs olyan tüneted, ami indokolttá teszi, nem fognak erre vizsgálódni. Egyébként a méh belső szerkezetének vizsgálata már műtét, és csak akkor fognak ilyet csinálni, ha minden mást már kizártak.

És megvan a hivatalos sorrend, nem mi döntünk róla.

Először hormonlabor (vérvétel), ezzel egy időben a párod vizsgálata.

Csak ezután jön az átjárhatósági vizsgálat neked, és ha itt mindent rendben találtak addig, akkor normális doki továbbküld meddőségi központba.

De tulajdonképpen mindegy is, hogy melyikőtöknél van a gond, ha természetes módszerrel nem sikerülhet a baba, a párod nem ússza meg a poharazást.

2014. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

nem hinném, hogy az abortusz rontana a dolgokon annyira.

azért nem, mert sokaknak van terhesség megszakításuk, mert beteg a baba.

De amúgy persze lehet gond nálad is. A menstruációd rendszeres? Szoktál peteérést érezni? Próbáltad a hőmérőzést és mértél is peteérést? Persze ez még nem jelent semmit, mert attól még nem biztos, hogy minden rendben van, mert lehet nem tud megtapadni, szóval sok oka lehet még, hogy nem jön össze.

Vágjatok bele minél előbb, mert nagyon sokat vártatok így is.

2014. máj. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Igen, a menstruációm rendszeres, a peteérést érzem. (mellbimbóim a 14-16 nap közt érzékenyek, alhasi enyhe szúrásokkal társul ez csak 1-2 ritkán 3 napban, utána ezek a tünetek el is múlnak, viszont mellfeszülés váltja fel őket, ami egészen a következő menstruációm napjáig érezhető.) Reggeli hőmérőzést nem tudok vezetni, változó időben kelek, sokszor keveset alszom, úgy tudom ilyen összevisszasággal nem valósak az eredmények. A reggeli hő emelkedését általában érzem magamon, olyankor fokozódik a vágyam a reggeli szeretkezéshez. Feltételezem ezek a "tünetek" nem csak nálam nyilvánulnak meg így, de komolyabb módszereket még nem alkalmaztam.
2014. máj. 5. 08:13
 19/24 anonim ***** válasza:
43%
Az nem jó jel,ha sokkal előbb fáj a melled,nem szabadna.
2014. máj. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
29%

Akkor végülis a tested teszi a dolgát, tényleg lehet esély hogy a párodnál van gond, sőt nagyon nagy az esély rá. Ha ezeket ennyire megérzed szeritnem bíztató részedről.

Miért vártatok ennyit, azt írod 4 éve nem védekeztek, ez rengeted idő!!!! Általában 1 évet szoktak ajánlani várni, de 4-et??? JÓl bírtátok :) türelemmel.

2014. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!