Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Kemény a hasam, és szurkál a...

Kemény a hasam, és szurkál a jobb és a balpetefészkem, lehet beágyazódás? Két hét múlva kell megjönnie. Ezenkívül fehér színű folyásom van, de kevés, és nem tojcsis, hanem sűrűbb.

Figyelt kérdés
Volt aki megérezte a beágyazódást, 10 nappal az együttlét után?
2014. máj. 15. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:

En semmit sem ereztem. Egyszer csak rosszul lettem egy reggel es ott volt: a kenyer a kemenceben.

Vannak csoda nok akiknek foldontuli megerzeseik vannak. Ok mindent ereznek. En nem tartoztam kozejuk.

Egyebkent a GYK-s valaszok alapjan en is felbatorodtam ebben a temaban, miutan masodik gyermeket is szeretnenk...figyeltem: fojas, szurka stb...mikor azt hittem, hogy itt van, megvan...hat nem volt.

Mit szeretnek ezzel irni? Azt, hogy eld a minden napokat, legy vidam es egynap reggel te is rosszul leszel majd aztan majd minden reggel - lehetseges - es ott lesz a kis cipocska a kemencedben.

2014. máj. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha 2 hét múlva kell megjönnie, akkor most még csak peteérésed van.
2014. máj. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:) köszi!

40 napos ciklusom volt legutóbb...

2014. máj. 15. 21:51
 4/7 anonim ***** válasza:

A peteérés a következő menstruáció kezdete előtt két héttel van. 28 napos ciklusnál ez középidőt jelent, de ha nem 28 napos a ciklusod, akkor nem középidőben van peteérésed.


"Mi a luteális fázis?

A ciklus első felét folliculáris szaknak, második felét luteális szaknak nevezzük. Ez utóbbi az ovulációtól a következő vérzés első napjáig tart. Ilyenkor a megrepedt tüszők helyén kialakuló sárgatest progeszteront termel, mely előkészíti a méhnyálkahártyát a megtermékenyített petesejt befogadására. Hossza állandó : 14 nap."

2014. máj. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így van, ahogy az előttem lévők írják. Ha 2 hét múlva megjön a menzeszed, akkor most peteérésed van.

Nekem is hosszabbak a ciklusaim, legutóbbi 36 napos volt és 22. napon volt az ovu, az tuti biztos, mert éreztem és a doki is mondta.

Ha 10 napja voltatok együtt, akkor is van egy kis esély, számos példa van arra is, hogy nem középidőben, vagy azokban a napokban esik teherbe a nő, amikor peteérése kéne, hogy legyen.

2014. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mondjuk azt elfelejtettem írni hogy szedek hormon tárni fogamzásgátló segítő gyógyszert, de meg egy hét es nagyjából kiderul :-)

Sz a gyógyszer kitolták a 32 napos ciklust 40-re, ugyanakkor előre hozza a petebulit:)

En nem homerozok, mert idegesít.

2014. máj. 16. 10:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Fogamzast, tuszorepedest segítő a gyógyszer csak mobilrol írok :)
2014. máj. 16. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!