Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Ezek jó méretek a vasárnapi...

Ezek jó méretek a vasárnapi inszemhez? Az egyik tüsző nem túl kicsi, a másik meg megrepedhet hamarabb?

Figyelt kérdés

10. napon vagyok, ma UH-on az egyik oldalon 11mm-es, a másikon 17*20 mm-es tüszőt láttak, 8mm a méhnyálkahártya.

Holnap este adom a tüszőrepesztőt, vasárnap reggel inszem.

A dokit elfelejtettem megkérdezni, hogy előfordulhat-e, hogy magától hamarabb megreped a nagyobbik, és hogy a kicsire lehet-e számítani, hogy elég nagyra nő-e.



2014. jún. 5. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Vasárnapig a 10mm-es tüsző is lehet már érett a megtermékenyítéshez. A nagyobbik sem fog megrepedni. Nekem 22-24 mm-es petéket szívtak le általában. A doki szerint 18-20 mm-esek már megtermékenyíthetők. A 10-es is valószínű lesz már ekkora vasárnapig.
2014. jún. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, most megnyugtattál. :)
2014. jún. 6. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!