Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Valakinek sikeült Inofolic-al...

KokoE kérdése:

Valakinek sikeült Inofolic-al teherbeesni?

Figyelt kérdés
Elég régóta próbálkozunk már.Nőgyógyászom ajánlotta.Telt vagyok de mikor elkeztunk probálkozni 59kg voltam szerintem nem a sújjom a probléma.vizsgaltak mindkettőnket nem találtak senmmit.rendben vagyunk.
2014. jún. 9. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:

szia. En ittam az: nofolicot.ketto honapig .most kesik a mensesem .

Ket hete.multheten negativ volt a tesztem.remelem baba lesz a dologban

:-)

Ma kiderul.

En hiztam par kg az inofolictol.

2014. jún. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az inofolic egy táplálékkiegészítő.

Folsav van benne, ami erősen javasolt a babát tervezőknek, és mio-inozitol, ami a szénhidrát anyagcserére van jó hatással.

Tehát amennyiben nálad vizsgálatokkal igazolták a PCOS-t/IR-t, akkor segíthet az anyagcsereproblémák rendezésében.

Az anyagcsereproblémák helyrejötte viszont segít a babásodásban.


Volt 3. és 21. napi vérvételed / terheléses cukor és izulinvizsgálatod? Átjárhatósági vizsgálat? Párodnál spermavizsgálat?

2014. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen volt minden.Nekem kicsit magasabb a cukrom,de azt mondja a dokim,hogy diétával ez helyre áll és erre nem ír ki gyógyszert még.igy most azt is csinálom diéta es állandó mozgás...páromnál minden rendben,csak mar kicsit turelmetlen na meg csalódott...mégis csak 34éves
2014. jún. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!