Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » INOFOLIC tapasztalat? Enyhe...

INOFOLIC tapasztalat? Enyhe IR+PCOs vagyok! Kinek segitet?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 7. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
3 hete voltam endokrinológusnál és mondta, hogy kezdjem el szedni, napi 2-szer. 1 hét után olyan hasmenésem lett, hogy le sem tudtam szállni a wc-ről. Abbahagytam és elmúlt. Aztán 1 hét kihagyás után megint megpróbálkoztam vele, mert nem hittem el, hogy ettől volt, de megint... Szóval nekem nem jött be. Csak azt sajnálom, hogy kidobtam 13 ezer ft-ot.
2014. ápr. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
En is most probalom masodszor.Eloszor mikor szedtem szedultem es hanyingerem volt tole.Most megprobaltam meg egyszer mert a doki ajanlotta az ir miatt.Mar 1hete szedem,nem erzek semmit
2014. ápr. 7. 14:23
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyébként sok jót hallottam róla és olvastam sikersztorikat is. Azt is láttam, hogy a PCOS-ra is ajánlják. Lehet, hogy még egyszer nekifutok napi 1 zacsival vagy 2 naponta 1-el :D


1-es voltam.

2014. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Most 2 szedek(reggel este).Szerintem ha ilyen gondod van akkor szeheted igy ,mert 2naponta egy az keves lesz.Eloszor en is 1et szedtem de mondta a diabetikus h 2vel szedjem.Nagyon sok jot hallotam en is rola.sok sikert
2014. ápr. 7. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm! :) Neked is kívánom!

És kitartás. Ha még csak 1 hete szeded, az nem hosszú idő. Amiket olvastam, ott 1-2 hónap után volt változás!


1-es voltam

2014. ápr. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak akkor ment tőle a hasam ha reggel vettem be! Este veszek be napi 1 tasakot, így semmi baj!:)
2014. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem megy a hasam az infolictol.egy honapja iszom regel ea este csak kicsit emelykek mikor megiszom .de amugy segitett a menstruaciomat meghozta most vagyok a 14 ciklusnapon.
2014. ápr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Köszönöm 6-os! Egy próbát még megér, akkor én is így csinálom :)


1-es voltam

2014. ápr. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Dinus87 ***** válasza:
100%
Nekem is az endokrinologus ajánlotta !! Nekem napi egyszer kellett innom és semmi mellékhatása nem volt.Vagyis egy mellékhatása csak volt hogy beszedtem az első dobozzal mind a 60tasakot és kiderült hogy babám lessz!!!! :))))) Ma vagyok 13hetes és 1napos!!!! :)
2014. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Gratulalok a babahoz!!!Ez nagyon jo hir.Megkerhetlek leirnad roviden hogy mi volt a gond?
2014. ápr. 9. 08:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!