Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mivel tudom elősegíteni a...

Mivel tudom elősegíteni a teherbeesést? Teák, praktikák érdekelnének!

Figyelt kérdés
2014. jún. 27. 17:36
 1/9 anonim válasza:
Szexelj! Az szokott a leggyakrabban beválni :)
2014. jún. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van. Semmilyen más praktika nincs, csak elhitetik veled, hogy segítenek.
2014. jún. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Együtt vagy a pároddal, amikor csak kívánjátok egymást, nem kell semmi trükk, semmi praktika, ha egy baba szeretne megfoganni, akkor ennyi is elég!:)
2014. jún. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Gyertyaállás, peteérés figyelése
2014. jún. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem a méhpempő rásegített.:)
2014. jún. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem beváltak a teák. Meg a testtudatom.
2014. jún. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem anno azt mondták, hogy aktus után magasra kell emelni a feneket, hogy befele follyon az "anyag". A gyertyaállás jó ötlet, de nem muszáj a lábad az égbe tartanod, teheted a füled mellé is. Meg ha érzed, akkor figyeld a peteérésed. Ezt nem mindenki szokta érezni. Amúgy, ha rendszeres a menzeszed, akkor pont a közepén.
2014. jún. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Janka néni válasza:
Ha szervi probléma, vagy a szervezetedben megbújó probléma nincs, a terhesség fejben dől el. Elsősorban tudat alatt. A nő TUDJA, még ha nincs is tudatában, hogy mikor essen teherbe. Ez paradoxon, de ettől még igaz. Ne görcsölj rá és az anyagnak nem kell befelé folynia, tekintve, hogy a spermák aktívan haladnak a petevezeték felé a női ivarsejthez. Az útjuknak csak az elejét gyorsítanád fel, de mivel a későbbi szakaszban "elkanyarodnak, ha nagyon terelni akarod őket, elvétik a kanyart és túlfolynak a méh üregébe és mivel az élettartamuk és az aktivitásuk véges, már nincs visszaút. Én azt mondom, bízd a női ösztönödre ezt a dolgot!
2014. jún. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Becevio válasza:

Talpmasszázzsal is elő lehet segíteni a teherbeesést. Egy ismerősöm csinál ilyet Budapesten, eddig 11 baba született meg a kezelések nyomán :) A Samsara masszázsszalon oldalán, vagy a rabi.edit@gmail.com email-címen érheted el őt!

Sok sikert!

2014. júl. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!