Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Nincs peteérésem! Hová fordulh...

Nincs peteérésem! Hová fordulhatnék segítségért?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs peteérésem. Utolsó mensim áprilisban volt. Nagyon szeretnénk babát már lassan 2éve. Voltam nőgyógyásznál aki erre csak annyit mondott hogy menjek a meddőségi klinikára meg hogy folytassam a fogyókúrát hátha helyre jön a ciklusom.(1,5 év alatt fogytam 25kilót). Most elkezdtem szedni a Barátcserje kapszulát hátha segít. De olyan tanácstalan vagyok.Tényleg a meddőségibe kéne mennem? Már van egy 4éves kisfiam.

2014. júl. 29. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Igen mivel ott kivizsgálnak h mi a baj veletek!

De én egy nődokit is váltanék!

2014. júl. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy endokrinológust, ő a hormoneredményekből valószínűleg meg fogja tudni mondani, miért nincs PÉ-d, és mit lehet tenni. Ha itt sem működik a dolog, én akkor mennék meddőségibe.
2014. júl. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Endokrinológushoz hol kell beutalót kérnem? A nődoki még hormon vizsgálatra sem akar elküldeni. Olyan mintha szerinte ez tök normális lenne hogy nem mensizek.
2014. júl. 29. 13:47
 4/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok!!!

Érdekes dolgokat lehet olvasni, én most cseréltem harmadszor orvost, de ez most tuti, legalább is máshogy áll a dolgokhoz, olyan vizsgálatokat csináltatott meg amit az előző dokik nem is említettek. A meddőségit most még én sem erőltetem, majd a 3. clostis kúra után. Keress másik orvost akkor is ha nem könnyű leváltani a megszokott orvost aki ismer minden nyavalyánkat. A meddőségibe is véreredményekkel kezdik és az ondó vizsgálattal. Bár ha nem szeretnétek babát is furcsa nekem hogy a doki nem a menstruációdat kezeli.

2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nekem is! :( Azt mondta mikor kértem hogy csináljunk vérvételt a hormon miatt hogy azt a meddőségibe csinálják. Ő már nem írhatja ki a hormon vizsgálatot.Csak pillogtam.
2014. júl. 29. 14:46
 6/11 anonim ***** válasza:
És aki nem baba miatt megy nőgyogyhoz???
2014. júl. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nem tudom.......de szerintem dokit váltok mert ez így nem jó!
2014. júl. 29. 15:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Én magándokihoz járok, nőgyogy és onkológus nagyon kedves nem pénzéhes... kikérdezett minden régi betegségemről átolvasta az összes papíromat. Ne halogasd én már bánom hogy nem előbb váltottam és kezdtem el a vizsgálatokat.
2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat hogy ilyet mondok, de valahogy meg kéne már érteni, hogy ez nem is a nőgyógyász szakterülete. Ő a szervi problémákkal tud foglalkozni-valamilyen szinten, a hormonok már más terület. Persze, van aki magánszorgalomból utánaolvas, tájékozódik, képzésen vesz részt, így kb. tud tippelni, hogy mi lehet a gond, ad Clostyt vagy egyebet, de ha valakit tényleg érdekel, hogy mi a baj, és nemcsak találgatni szeretne, meg időt fecsérelni, endokrinológust kell keresni. Beutaló (itt) nem kell, vagy el lehet menni sztk alapont (3 hónapos várakozás), vagy bejelentkezel privát, és akkor csak 1 hónap. De ez itt van, máshol több az endokrinológus. Keress egy szakrendelést, hívd fel őket.
2014. júl. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Az előző nődokim engem sem utalt el hormonvizsgálatra, mondván, hogy drága. Elmentem hát másikhoz, és az meg beutalt egyből.

Keress valami normális orvost.

2014. júl. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!