Lombikosok! Help! Harmadik próbámban vagyok, részletek lent. (Petesejt adományozással lettek az embriók. ) Miért lehet vérzés?

Figyelt kérdés
Első próba: Crinone gél, a beültetés napjától egyre erősebb vérzés. Zéró HCG lett a vége. Második: Crinone gél, de beültetés előtti nap fél betétnyi vér, így kaptam Agolutin injekciót. A továbbiakban enyhe barnázás a megint zéró HCG-ig. Jelenleg másik doki, csak Agolutin injekció, 3 helyett 5 Estrofem tabletta. Bevérzés beülti előtt (ekkor növelték az ösztrogén adagot, plusz kaptam szájon át szedhető Utrogestánt). A barázás most is tart. Volt vki így, aki lombikozott, hogy akármit csináltak a dokik, vérzett? Sikerült neki? Vagy ha később kiderült, mi okozta a gondot, kérem árulja el! Fél éve volt hiszteroszkópos bekukkantásom, ott nem találtak semmit. Valakinek van vmi ötlete? (Kérem, hogy aki annyit írna, hogy dokit kérdezzek, ne tegye. Tökéletesen ötlettelen valamennyi.)

2014. aug. 21. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom / tudtam, hogy ha vérzés van, akkor nem ültetnek be.
2014. aug. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én is erre gondoltam, de eddig mindkét lombikos dokim csak legyintett rá. :(
2014. aug. 22. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!