Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Akinek pcos betegsége volt...

Akinek pcos betegsége volt sikerült teherbe esni? Milyen vizsgálatokat végeztek és mennyi idő után jött össze a baba?

Figyelt kérdés
Barátnőm el van keseredve. Főleg h a nőgyógyász szerint ne szedje az endokrinológus álltal felírt gyógyszereket. Az endikrinológus pedig h ne szedje a nőgyógyász álltal felírtakat. Nem tudja mit tegyen. Pajzsmirigy alulműködése is van. Tudnátok tapasztalatokat írni. Ha lehet pozitívakat mert nagyon befordult.
2014. aug. 23. 22:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 2 év után, szigorú ch diéta + merckformin + mozgás. A pajzsmirigyet be lehet állítani gyógyszerrel. A PCOS ettől van, vagy inzulinrezisztenciája is van?
2014. aug. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom h ettől van- e. Megkérdezem. Azt mondta h kapott rá gyógyszert és a legutolsó eredmény szerint most meg túlműködik. Annyira szeretném bátorítani h ne adja fel és ne keseredjen el. Csakhogy nem tudom h ilyenkor mit kell tenni.
2014. aug. 23. 23:13
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan nogyogyaszom van aki ert ehhez a betegseghez. Merckformin, dieta es mozgas! Nekunk onnantol, h elkezdtem a kezelest, 9 honap mulva fogant meg a lanyunk.
2014. aug. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az endokrin a szakember, de sajna az sem minden. Ha tartja az ir diétát, sportol és szedi a merckforminttartalmú gyógyszer valamint beáll a pajzsmirigye simán lehet.
2014. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mi az a ch diéta?
2014. aug. 24. 11:38
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Nekem nem kellett diétázni, m eleve vékony vagyok (mindig sportoltam + helyes táplálkozás). Elsőre összejöttek a babák, viszon 5-ből 2 maradt meg.
2014. aug. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
ir ditát a vékonyaknak is kell tartani.
2014. aug. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Manka68 ***** válasza:
100%
Mindenképpen az endodokira hallgatnék, ez az ő szakterülete, nem a nődokié. Én sikertelen inszemek, lombik után jutottam el magánszorgalomból endodokihoz, ő felírta a pajzsmirigy gyógyszert, merckformint, mondta a diétát és a rendszeres mozgást, és 3 hónap múlva pozitívat teszteltem. A nődokimnak és meddőségis!!! dokimnak fel sem tűnt a problémám, csak tömték belém a hormonokat, persze hiába. :-(
2014. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Manka68 ***** válasza:
100%
bocsi, lemaradt : a ch diéta az csökkentett szénhidrát tartalmú diéta napi 5-6 étkezésre elosztva. Nevezik még IR vagy cukros diétának is. Érdemes dietetikus segítségét kérni hozzá, aki személyre szabottan segít beállítani, mert ha az ember rosszul csinálja, többet árt, mint használ.
2014. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Alig várom h elmondjam neki! Mindenki noszogatja a családjukból h mikor lesz már baba stb. Egyre elkeseredettebb és azt hiszi h selejtnek tekintik amiatt h nem jön össze. Szuper h van remény!
2014. aug. 24. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!