Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Gyereket szeretnék, de nem...

Gyereket szeretnék, de nem jön össze?

Figyelt kérdés

Novemberbe töltöm a 18-at , 4 éve van élettársam és szeretnénk egy kisbabát csak az a helyzet hogy rendszertelen a ciklusom és nincs peteérésem , holnap megyek orvoshoz és azt szeretném hogy írjon fel nekem valami gyógyszert .. 1 éve probálkozunk

nem fog hülyén nézni rám az orvos hogy 18 évesen gyereket szeretnék??????????


2014. aug. 28. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha hülyének nézne bár nem hinném mert miért tenné,akkor el kell menni másik orvoshoz,fiatal vagy tény de nehogy már az orvos döntse el hogy mikor csináljatok gyereket!Ezt nektek kell eldönteni!
2014. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, én biztos hitetlenkednék.
2014. aug. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
sok nőgyogyász nagyon bunkó igazából ettől félek ez a 3. orvos akihez menni fogok..a másik 2 szart rám
2014. aug. 28. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:

17 éves korodtól még iskolás voltál próbálkoztatok miközben érettségire készültél? Jobb esetben szülőkkel élve?

Mikkor kezdődik már a suli unom a kamu kérdéseket.

2014. aug. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
az iskolát elvégeztem idén , a pároméknak cégük van DOLGOZIK..de senkinek semmi köze hozzá hogy én miből tartanám el a gyerekemet.nem ez volt a kérdés
2014. aug. 28. 17:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát amíg nem vagy 18 tuti nem fognak peteérésserkentőt adni, de az nem is segítene rajtad. Endokrinológushoz mennj.
2014. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!