Diana901 kérdése:

Beágyazodás lehet?

Figyelt kérdés
Agusztus14.kén megjött,a 3.naptól stimuláltak,24.kén(ami a 11.napom volt)megkaptam a tüszörepesztö injekciot. 26.kán=(13,nap)elkezdett feszülni a hasam(gondolom itt volt peteérésem),Ma pedig a 16,napon vagyok,de annyira szur,feszül a hasam,h alig birok menni!Ez most lehet beágyazodás? vagy valami nem stimmel velem!?

2014. aug. 29. 10:04
 1/2 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Beágyazódás még biztos nem, esetleg enyhe hiperstimu? Nem vagy egyébként IR-es, PCOS-s?

Igyál sok folyadékot (ne cukortartalmút, hanem mondjuk vizet), egyél sok fehérjét, kerüld a szénhidrátokat, ha tényleg túlstimuláltak kicsit ettől jobban leszel.

2014. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
2naponta jjártam dokihoz uh.ra,és ilyet nem emlitett! És szerencsére semmi ilyen betegségem sincs
2014. aug. 29. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!