Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Májusban kivették a jobb p....

Májusban kivették a jobb p. fészkem, p. vezetékem endometriózis miatt (21vagyok). Azóta babával próbálkozunk. "még csak 4hónapja" de sikertelenűl, műtét óta nem voltam dokinál, de most készülök?

Figyelt kérdés
Menstruációm helyen van 28-29napra beállt ,ovum is észlelem,egyűtt is vagyunk mindig amikor csak jól esik,béby még sem sikerül :( tudom van még időm de félek,mivan ,ha esetleg megint baj van. Valaki tapasztalat esetleg ???? Utóbaj tapasztaltam magamon-hajam hullik nagyon,és a homlokom tele van apró pattanással,esetleg valami hormonprobléma lehet? Mit,hogyan vizsgálnak,mert nekem ilyen hormonvizsgálat nemvolt (hiányoltam is ) ?
2014. szept. 8. 07:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Utóbaj javítanám *utólag*
2014. szept. 8. 07:24
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nos, havonta termelődik petesejt, hol egyik, hol masik oldalon. Mivel neked csak egy petefeszkek van, csak minden masodik hónapban van esély a peteeresre. Tehat tulajdonképpen 2 sikertelen hónapos volt. Ezen meg annyira nem kellene stresszelni.....
2014. szept. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt cáfolom, ugyanis átveszi az egyik a másik működését. De azért köszi ;)
2014. szept. 8. 08:06
 4/7 anonim ***** válasza:
Errol nem hallottam meg, de mindegy is, mert z orvos semmit nem lep, hiszen atlag egy ev amig az atlag no teherbe esik. 4 honap semmi, barmilyen hosszúnak is érzed.
2014. szept. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Szerintem pedig pont hogy nem szabad várni a sült galambot, a tüneteid hormonproblémára utalnak, az endo pedig sajnos előbb-utóbb újra jön.

Minél előbb endokrinológushoz kellene menned kivizsgálásra (ő a hormonszakértő, nődokik csak a felszínt karcolják), és a párodat is el kellene küldeni andrológiára, hogy minden rendben van-e, ne legyen hiábavaló a próbálkozás.

Ha van lehetőségetek, ne sztk-ba menjetek, hanem egy jó magánklinikára.

2014. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma hívtam a dokimat jövőhéten megyek,és Ő elmond mindent,nagyon jó,hogy fődokim van tapasztalt,aranyos..és megértő. Remélem a legjobbakat ajánlja :) Köszönöm a pozitívításodat ,aranyos vagy :)
2014. szept. 8. 18:04
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a bal oldalon nincsenek meg a szervek, de az első hónap sikeres volt, most itt alszik mellettem az újszülöttem, es ha egyébként minden rendben, tényleg átveszi a szerepet a megmaradt szerved, szóval emiatt ne aggódj!

Mihamarabbi babasodast kívánok!

2014. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!