Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Mit kell tudni a clostibergről...

Mit kell tudni a clostibergről? Ha jól tudom ez a peteérés serkentő gyógyszer neve. Pcos-ok is szedhetik? Mikortól használ? Mennyi ideig érdemes szedni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 11. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Clostilbegyt a neve. Nekem 5napig kellett szedni, de majd a dokid elmondja az adagolást.
2014. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt: amit PCOsok szednek általában.
2014. szept. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En pcos vagyok es igen szedhetjuk,viszont szigoru orvosi felugyelet mellet!!!Egy lutri gyogyszer!Nekem napi egy bogyo 3napon keresztul is eleg volt ,hogy szep tuszoim lgyenek viszont baba nem lett.Ha pcos vagy akkor viszont eloszor a harmas kezeles.En mar tobszor szedtem a clostit inszem elott,de meg nincsenek rendben a hormonok addig ,,felesleges,,.Persze osszejohet de kissebb az eselye!
2014. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
PCOS-oknak csak kemény 3as kezelés mellett,amit legalább 1 éve tart az ember és normálisan beállt hormonok.
2014. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!