Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Petesejt stimuláció, mire...

Petesejt stimuláció, mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Túl vagyunk a kivizsgálásokon, a SOTE 1 meddőségi központban. Férjemmel, minden minden rendben van, nekem az egyik petevezetékem átjárható. Legutóbb abban maradtam a doktor úrral, hogy amint megjön telefonáljak kérjek időpontot és a ciklus 3-5 napja között kell visszamennem. Petesejt stimuláció és otthoni együttlét a terv.


Mire számíthatok petesejt stimulációban? Clostyt fogok valószínűleg kapni, vagy mást? Többször kell visszamennem majd a ciklus során?


Tudom pár nap és kiderül, mert éjjel sajnos megjött, úgyhogy kettő után telefonálok időpontért.


2014. szept. 29. 11:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem inszem előtt stimuláltak closti mellé gonal-F-et kellett hasnálnom 8 napig, majd az inszem előtt 2 nappal ovitrelle-t (tüszőrepesztőt). Amikor csak simán stimuláltak, csak clostit kaptam, de nekem nem használt.
2014. szept. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem csak rémtörténetem van a stimulációról, úgyh ha félsz, akkor el se olvasd...

Én soha többet be nem szedek ilyen tablettát...


[link]

Visszafelé kell olvasni- alulról három téma ezzel foglalkozik...

2014. szept. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!