Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Hasimoto pajzsmirigy gyulladas...

Hasimoto pajzsmirigy gyulladassal milyen az esely a termeszetes teherbeeseshez?

Figyelt kérdés
Akinek van/volt ilyen mennyi volt az Anti tp erteke? Kellett gyogyszert szedni folyamatosan?
2014. okt. 3. 19:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem 730 körül volt az anti-tpo-m. A TSH-m ennek ellenére normál értéken volt, előtte nem szedtem gyógyszert, de terherbeeséshez már igen. 3,5-ről kellett levinni 2 körülire a TSH-t. Szülés óta már nem szedem.
2014. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszonom. Lenne meg par lerdesem, ha nem banod. Volt valami tuneted, pajzsmirigy tuneted mielott megtudtad hogy menny ez az ertek? Fogyas, hizas, szivdobogas stb? A gyogyszer amit kellett szedni annak volt valami mellekhatasa? En endokrinologian meg nem voltam, csak a meddosegi nogyogyaszom irta azt a vervetelt amiben ez is benne volt. Igy derult ki hogy magas. nekem 277 az ertek es a TSH 1.29. Azt mondta hogy majd lombiknak megtamogatjak gyogyszerrel nem kell endokrinologiara mennem de en azert kivizsgaltatom.
2014. okt. 4. 07:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem tűnt fel semmi előtte, teljesen véletlenül derült ki egy vérvételnél. Euthyroxot szedtem, nem volt semmi mellékhatása.

A THS-d teljesen normális értéken van, arra szertintem nem adnak majd gyógyszert. 2 alatt kell lennie. Nekem 3,5 volt, ezért vitték lejjebb, de terhességen kívül az is normális értéknek számít.

Sok sikert!

2014. okt. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, nekem csak az anti TPO magas, tobb, mint 200, immar 4 eve. Nem torodott vele endokrinologus, mivel a TSH jo.

Hormonszakerto allitott be dietat, vitamint es jodot...Masfel honap alatt levitte 62-re.

Elotte is teherbeestem, magas anti TPO-val, de veteles lett a vege sajnos. Most is az vagyok...az elejen tartok meg...

2014. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szia. nekem an anti tpo 6. viszont az anti tp az ami 275 es a max hatar 115. ahogy utananeztem ott is lehet teherbe esni de nagy a kockazat a vetelesre. majd meglatom mit mond az endokrinologus. Sok sikert.
2014. okt. 6. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!