Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 éve nem jön a baba szerintet...

4 éve nem jön a baba szerintetek mg reménykedjek cay magánba menjek? Ott foglalkoznak majd velem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

ha egy parnal 1eve rendszeres nemi élet mellett, vedekezes nelkul nem esik teherbe a no, akkor meddonek szamit. biosz konyvem szerint.

mindenkeppen menjetek el orvoshoz, csodalkozom hogyeddig nem voltatok

2014. okt. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Voltunk de csesznek ránk mert mindenünk rendben ezért kérdeztem hogy magánban másképp menne e
2014. okt. 4. 22:16
 3/17 anonim ***** válasza:
Milyen vizsgálatokat csináltak eddig?
2014. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

akkor erdemes megnezni a magant. de sajnos az se garancia, hogy lelkiismeresetesek lesznek ès minden lehetseges okot szamba vesznek.

hany evesek vagytok?

2014. okt. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
34%

"ha egy parnal 1eve rendszeres nemi élet mellett, vedekezes nelkul nem esik teherbe a no, akkor meddonek szamit. biosz konyvem szerint."


Ki, a nő? És ha történetesen a férfival vannak problémák? Nem az araboknál vagyunk, hogy gyermektelenség miatt csak a nő a hibás, b*sszus...

2014. okt. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hormonpanel 3. 21. Nap, ir, cukorterhelés ezt úgy könyórgtem ki mert ezt se akarták. Mondom a laparoszkópit de ezt meg főleg nem akarják mert hgy van peteérés és eletemben votam már terhes ... És várjunk jön az majd. Mindig leráznak. És meddőségi központba se adnqk beutalót mert mondja az orvos mi nem vagyunk odavalók oda kivizsgált beteget küld akinél baj van, mondja nem égeti magát hogy olyat küld akinek semmi baja.androlgia mint a nagykónyvben meg van írja mondja. Aztmondja csak a 12-16 nap közt 2 naponta csináljuk e mert biztos nem csináljuk aztán röhög:-((
2014. okt. 5. 08:54
 7/17 anonim ***** válasza:
Magánban biztos ennél jobban foglalkoznak majd Veled. Csak hát ott minden vizsgálatért majd fizetni kell.
2014. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 6 évig nem lettem terhes. Istenhegyi Géndiagnosztika, Forgács Intézet... Egyik sem foglalkozott velem.

HSG, vérvétel volt, ennyi...

Utólag visszanézve nem véletlen, hogy nem vettek komolyan. Annyira rá voltam pörögve a témára, hogy az már félelmetes. Gasztonyi doki azt mondta, hogy igyak tokajit, az ellazít.

Akkor sikerült, amikor elfogadtam, hogy gyerektelen leszek életem végéig.

24 hetesen meghalt bennem a baba, most kezdődik a kálvária megint előről.

2014. okt. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

5# félrértelmezted.azt írtam, hogy ha nem esik teherbe a nö.. csak ha nem írom külön, hogy a nö, akkor valaki meg abba köt bele.

nyílván mindkettö félnél szükséges a kivizsgàlat.

2014. okt. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Párodnál volt sperma vizsgálat?ha ő rendben van akkor érdemes téged tovább vizsgálni!mert a férfinek ez az egy vizsgálat kell(ha rendbe van minden).Amúgy a kaáliba nem kell hogy beutaljon az orvosod.Basszus a 4év az sok idő fognak veled foglalkozni,viszed a leleteidet.aztán ott megmondják hogy mi kell még.
2014. okt. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!