Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » 4 éve nem jön a baba szerintet...

4 éve nem jön a baba szerintetek mg reménykedjek cay magánba menjek? Ott foglalkoznak majd velem?

Figyelt kérdés
2014. okt. 4. 21:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én lombikra gondolok de az orvos kiröhög hogy ilyen spermaképpel nem utal sehova.a kaaliban akkor csak bemegyek és ségitenek? Számít a pénz de ha fizetni kell hát fizetünk. Csak jöjjón már a babó. Állítólag jönnie kellene de mégsem jön
2014. okt. 5. 09:40
 12/17 anonim ***** válasza:
telefonon hívd fel őket,kérj konzultációra időpontot.az árlistájuk fenn van a kaáli oldalán
2014. okt. 5. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Én úgy tudom, egyik meddőségi intézetbe sem kell beutaló. Önmagában a tény, hogy 5 éve nem sikerül a teherbe esés, elég hogy foglalkozzanak veled. ha az eddigi leleteitek rendben vannak, ismeretlen eredetű meddőség áll majd a papíron, ennyi a különbség. Mi is úgy mentünk a kaáliba. Kérni fognak még pár vizsgálatot, és ha azokból sem derül ki mi a baj, akkor először inszeminációval kezdenek, csak utána jön a lombik.

Jól olvastam, hogy még átjárhatósági vizsgálatod sem volt? Azt azért meg kellett volna csinálni a dokidnak.

Milyen lett a terheléses vérvételed eredménye? Pajzsmirigy hormonokat néztek? Azért kérdezem, mert sajnos sokszor rossz értékeket is jónak ítélnek. :-(

Az pedig, hogy voltál már terhes, nem jelent semmit. :-(

Szóval igen, egy jó meddőségi klinika kellene nektek.

És talán el kellene gondolkodnod megtartod-e a jelenlegi nődokidat. :-(

2014. okt. 6. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha nem fizetsz,tojnak a fejedre.Még az a csoda hogy négy évig ezt bírtad,sajnos nekünk is 5 éve nem sikerül,annak ellenére hogy magánba járok és fizetek mint a katona tiszt.
2014. okt. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát igen. De konolyan miért adjak ha nem csinál semmit? Egybként adtam a vercukor inzulin terhelésnél is a hormonbeutalónál is biztos többet kellett volna. Bejelentkeztem meddőségib most de novemberre és decemberre adtak időpontot hát meglátjuk.egyébként mennyit szokás adni vagy hogy vannak ezek a dolgok? Bme és kaaliba jelentkeztünk,
2014. okt. 6. 13:06
 16/17 Manka68 ***** válasza:

Kaáliban nem szokás adni. :-) Nem is szabad. :-)

Ott megfizetik a dokikat. Max ha sikerül a baba nekik köszönhetően, egy kis ajándékcsomagnak biztosan örül a doki, de a borítékot el kell felejteni. :-) A sok egyéb mellett ( pl emberi bánásmód, vagy hogy nem kellett fél napokat várni egy-egy alkalommal) ez volt a legszimpatikusabb a Kaáliban. :-)

2014. okt. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi és a budai meddőségi központról van tapasztalatotok? Mert oda kaptam korabbra időpontot de mind a 2 helyre elmegyünk. Jah és bmi mondtak hogy kell házassági kivonat kaaliba is vigyünk?
2014. okt. 6. 20:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!