Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Altatás nélküli petevezeték...

Altatás nélküli petevezeték átjárhatósági vizsgálat milyen?

Figyelt kérdés

Már több mint 1 éve nem esek teherbe,az évekkel előtti terhességem is csak az átjárhatósági után jött össze több év után.

Volt már egyszer egy pár éve, de altatásban végezték.2 napig bent kellett feküdnöm.

Az altatás nélküliről tudna nekem valaki mesélni.Azt hallottam, hogy fájdalmas,de az annyira nem foglakoztat,hanem inkább a menete.

Most a 9-ik ciklusnapon vagyok,ezt meddig csinálják meg,a 10-ik cn-ig?Mennyi időbe telik?Ha vége egyből hazamehetek?Egy magánrendelőt hívnék fel,hogy megcsinálják-e, úgy fognak velem foglalkozni?Debrecen a legközelebbi hely ahová el tudok menni.Néztem a neten Dr.Rajnai László magánrendelőjét,majd fel is fogom hívni,de előtte itt körbe kérdezősködök, hogy mégis mire számítsak...

Mennyibe kerül egyébként egy ilyen átjárhatósági vizsgálat?


2014. okt. 10. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem kórházban csinálták, ultrahangos volt. inkább kényelmetlen volt mint fájdalmas. utána 2 órát még bent tartottak, majd mehettem haza. 10-ik ciklusnap után már nem szabad csináltatni.
2014. okt. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod,ment a zöld kéz érte:))Előtte voltak vizsgálatok,vagy hogy kezdődött az egész?Tb alapon volt a vizsgálat?Vagy magándoki csinálta a kórházban?
2014. okt. 10. 18:45
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a makói kórházban csinálták tb alapon (persze kapott a doki zsebppénzt is). MARHÁRA FÁJT.....soha többé!!!!!! Az egyik petevezeték volt elzáródva....sírva szenvedtem végig :(
2014. okt. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi Neked is:)

Hosszú folyamat egyébként?(percben számítva az egész vizsgálat)

2014. okt. 11. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
szia, első válaszoló vagyok. tb alapon ment az egész, nem fizettem érte semmit
2014. okt. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem röntgenes volt, és a SOTE II-es sz. női klinika igazgatójával csináltattam. TB alapon volt, nagyon fájt. A katéter felhelyezése közben már abba akarta hagyni, utána áttoltak a röntgen alá. Az már simán ment, mert nem voltam letapadva sehol.

2014. okt. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!